Baktéria Enterococcus faecalis

simonabela
9. sep 2022

Dobrý deň, zistili mi baktéria enterococus fecalis. Boki ma v podbrušku, aj hnačku a mám strach čo bude ďalej. Užívam atb ale mám dojem ze sa to nezlepsuje. A ešte mi zo sterov na hpv zistili zle vysledky doktorka mi povedala ze jednotka to nie je, že je to hraničné a dala čipky a za 4 mesiace na kontrolu. Ako ste sa zbavili tejto pliagy? Keď googlim tak mám normalne strach.

beckynka89
9. sep 2022

@simonabela hnačka môže byť z atb... určite to nesúvisí s gynekologickým nálezom...treba si dávať aj probiotiká s 2-3 hodinovým odstupom. Nález z cytológie sa kludne môže upraviť. Alebo môžete vyskúšať voľno predajné produkty ako napr. Defla gyn, papilocare, regresil...

ladybug138
10. sep 2022

@simonabela ano, hpv sa da zvratit posilnenim imunity napriklad
Odporucam necitat ziadne veci na internete...nikdy, hlavne co sa zdravia tyka, obcas je aj lepsie, ked clovek nevie

simonabela
autor
11. sep 2022

A môže ma bolieť aj chrbat akoby obličky a ide mi to do praveho boku z tej baktérie. To je hrozné.

beckynka89
11. sep 2022

@simonabela skôr nie... Problém býva vtedy keď sa dostane vyššie, do maternice a vajíčkovodov, ale tam už potom býva aj zvýšená teplota, krvácanie, atď.