Babské rady na rast vlasov

viki_izakova
5. nov 2021

Ahojte ženy chcem si ísť k vám po radu. Potrebovala by som nejaký babsky recept na rast vlasov. Vlasy som si naposledy podstrihla presne pred rokom a to len 5 CM. Lebo som na vlasy veľmi zaťažená a veľmi sa o nich starám . Vlasy mám už nad zadok a husté a chcem mať dlhšie lenže mi veľmi pomaly rastu, ( áno viem mala by som si ich aspoň raz za dva mesiace podstrihnut ale ja nechcem). Preto som skúšala všelijaké masky, serumi, oleje na vlasy, šampóny ale ešte žiadny mi nepomohol tak aby mi rástli rýchlejšie vlasy. Preto mi viete ženy poradiť nejaký dobrý nápad na rast vlasov alebo šampón? Za každu radu ďakujem vopred 🙂🙏

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viki_izakova
autor
5. nov 2021

@viestta mne sa práveže vlasy nelamu ani nestepia. Lebo vlasy nemam farbené a zároveň vlasy tepelnou úpravou vôbec nerobím Max raz za pol roka inakšie vôbec. Ja si len každý deň ráno a večer rozcesem vlasy a dám do gumičky

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcellka32
5. nov 2021

Vnútorne biotin a pantenol

jakkubova
5. nov 2021

Mne na rast vlasov pomohol biotin a pit zihlavovy caj. Len ten by sa mal pit iba 3 tyzdne v kuse a potom pauza, lebo je to taky ten „cistiaci“ caj. Takze s tym to netreba prehanat a radsej si o tom nieco precitaj predtym, ako zacnes. Ale teda na rast vlasov mi vzdy pomohli iba caje a vitaminy, ziadne sampony, masky ani ine zazracne a predrazene veci.

kiwi3
5. nov 2021

ryzova voda. a radsej skusaj sera ako "serumi"

viki_izakova
autor
5. nov 2021

Kúpim si ten biotin ešte som to nemala 🙂a neviete prosím kedy bude vedieť prvé výsledky?

viki_izakova
autor
5. nov 2021

@kiwi3 a pomohla ti ta ružová voda?

marcellka32
5. nov 2021

@viki_izakova nie ružová, ale rYzova, z ryže..ryža sa namoci do vody alebo dá variť a vývarom z ryže sa oblievajú vlasy, ja mám v spreji a striekam do kútov hlavne a na vrch hlavy

viki_izakova
autor
5. nov 2021

@marcellka32 aha nevedela som aký je postup a tá ružová to má klávesnica opravila prepáčte

erika121212
5. nov 2021

@viki_izakova ja som používala tento a pomohol

erika121212
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
erika121212
5. nov 2021
viki_izakova
autor
5. nov 2021

@erika121212 kedy ste videli prosím vás výsledky?

erika121212
5. nov 2021

@viki_izakova hneď ako som dobrala jedno balenie (2 mesačná kúra) niečo sa "naštartovalo" a začali rásť. ... Už som si zakúpila ďalšie balenie... Pozrite si recenzie na tento výrobok..

erika121212
5. nov 2021

@viki_izakova lebo je to extra silná dávka biotinu 10.000mcg, iné tabletky ktoré obsahujú majú 250, 750 mcg...

viki_izakova
autor
5. nov 2021

@erika121212 a je to aj v lekárni prosím vás či len na eshopoch?

snopkulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erika121212
5. nov 2021

@viki_izakova len eshop

yna1
5. nov 2021

zihlavovy vyluh je podla mna to najlepsie, to sa mi osvedcilo alebo potom aj taka ta klasicka vodicka lopuchova 🙂

viki_izakova
autor
5. nov 2021

@yna1 Lopuchovu vodičku som používala a nepomohla mi práveže má škrabala z toho pokožka