Augmentácia - zväčšenie pŕs u MUDr. Dušana Červeňa

miroslavka07
18. jún 2021

Ahojte žienky. Po dlhých rokoch sa odhodlávam pre plastiku pŕs, nakoľko som bola mladá mamina a kojila som rok. Od 19 r. trpím nízkym sebavedomím práve kvôli prsiam. Ako najlepšieho chirurga mi odporúčali dr. Červeňa z BB, no on nemá žiadne fotky pred a po. Predsa len ide o veľmi dôležitý zákrok a preto si chcem byť 100% istá. Môžete mi tu prosím napísať svoje skúsenosti s dr. Červeňom a poslať nejaké fotky pred a po? Myslím, že sme na to viaceré zvedavé. ĎAKUJEM VEĽMI PEKNE 🥰 🤗

acer11
18. jún 2021

Aj keby ste boli viaceré zvedavé,s napätím očakávam,ktorá vycapí svoje prednosti ako reklamu...

mk22
18. jún 2021

@miroslavka07 ahoj je tu skupina o sili prskach, kde si nájdeš všetky poz neg rezencie aj na spomínaného Dr.

miroslavka07
autor
18. jún 2021

@acer11 myslíš, že som bola zvedavá na takú reakciu? Prečítaj si ešte raz môj príspevok a odpovedaj vecne k tomu čo sa pýtam a nie či tu niekto vycapí svoje "prednosti" alebo nie. Nechápem toto, normálne, že ne!!!

mk22
18. jún 2021

@miroslavka07 https://www.modrykonik.sk/group/2363/
Môžes čítať hľadať pýtať sa.
Nájdeš aj x fotiek pred a po.
Skus si dat konzultáciu.. Možno aj u iného Dr pre porovnanie napr.

miroslavka07
autor
18. jún 2021

@mk22 ďakujem krásne za pomoc! 🤗 Nechodím tu často tak som nevedela kde to vyhľadať. 😉

acer11
18. jún 2021

@miroslavka07 no vidīš...ja zas nechápem ako môžeš chcieť aby niekto pridal také fotky.No normálne že ne cha pem

miroslavka07
autor
18. jún 2021

@acer11 no vidíš, je to tvoj problém, že ne chá peš a neodpovedaj na veci, ktoré sa ťa netýkajú. Jedine, že vyhľadávaš spory. Otvor si link, ktorý mi poradila baba vyššie a možno tvoja nechápavá hlava 🥵 pochopí, koľko je tam takých FOTIEK 😑..

acer11
18. jún 2021

@miroslavka07 nechápavá si zrejme ty,keď nevieš tú skupinu nájsť sama

miroslavka07
autor
18. jún 2021

@acer11 nechápavá a nevedomá sú rozdielne vlastnosti, ale každopádne ďakujem za tvoje rady a rekcie. Odpovedali mi na všetko, čo som tu hľadala 😉 🙏🏻.

acer11
18. jún 2021

Možno ti to zdvihne sebavedomie