Augmentácia - pichľavá až štipľavá bolesť po operácii

michaelamach
30. jan 2022

Dobrý deň. Dnes je 4-5 deň od operácie. Implantát bol vkladaný pod sval, mentor 365 a 340, guľatý tvar s vysokým profilom. Od včera mám silné bolesti v ľavom prsníku je to akoby silná pichľavá až pálivá bolesť pod prsnikom smerujúca až po bradavku. Väčšinou to vždy začne bolieť keď sa postavím. Dnes večerom to začalo byť fakt veľmi intenzívne a ako som sa postavila tak to bolelo viac menej nonstop keď som stála. Keď sedím a nič nerobím je to celkom pohode. Pri státi keď si tu ranu držím, je to ako tak pohode že to neboli vtedy skoro ani. Pravá strana ma nebolí absolutne vôbec. Tak isto mám aj problém s rukami, pri pravej strane nemám problém ale pri ľavej skoro vôbec sa mi nedá robiť s tou rukou či už zdvihnúť alebo niečo urobiť. Hlavne aj kvôli tomu ze potom mám to strasne palenke v prsníku. Dnes som si pozerala prsia lebo som sa bala či náhodou nemám dačo s ranou či mi niečo nehnisá a tak a všimla som si aj ze jeden prsník mám oveľa väčší pri čom to je prsník do ktorého mi vkladali menšiu veľkosť, je to len opuch alebo myslite ze to ostane ? Celkovo mi príde že tie prsia mám na vrchu hrudníka ako lopty a zo spodu sú úplne pohode😢 veľmi sa bojím výsledku.

luccija
30. jan 2022

@michaelamach to bude opuch.A bolesti sú normálne moja kamarátka povedala, že jedla lieky ako lentilky a nikdy horšiu bolesť nezažila.Ale radšej zavolaj lekarovi

michaelamach
autor
31. jan 2022

@luccija no ja mám pocit že lieky ani nepomáhajú ☹ a príde mi to ešte horšia bolesť ako po pôrode

nikolienkoo
24. máj 2024

Ahoj, som 3 deň po operáci síce mam len 285ml mentor ale mam to iste... Ale to sa spraví... Zaujímalo by ma ako sa cítiš teraz po 2,5 roku 😁😁

stasy9
29. jún 2024

Dobrý deň,
Som 5 deň po operácii a pociťujem to iste od prvého dňa.
Vôbec sa to nelepší.
Pichľava ťahava paliva bolesť pod ľavým implantátom.
Zlepšilo sa to?
Dakujem krásne za info 😊

tinavac
23. júl 2024

@michaelamach ahoj prosím ťa prešlo ti to potom? ja sa takto trapim už 6.ty den a bez flectoru neviem vydržať dlhšie ako 6 hodín :/

stasy9
24. júl 2024

@tinavac Ahoj
Dnes som 4 týždne po a oveľa lepšie. Bolesť prešla asi po 12tom dni.. sem tam ma to stále poťiahne ale bolesť je prec. Treba vydržať ❤️

tinavac
26. júl 2024

@stasy9 boože dakujem, tak budem dufať lebo mne stale neodchadza a mam presne to iste čo ty, ani predkloniť sa nemožem :D dakujem, za info.Potešila si ma, budem veriť.