Asi starnem

9. aug 2022

Mám len 44 ,ale nikde sa mi nechce chodiť,keď ma zavolajú kamošky! Som doma s deťmi radšej majú 5 a 11! Aj vy máte také stavy že sa vám nikde nechce už dlhšie?

majusikk
9. aug 2022

Ani mne a to mi je len 40

bessie12
9. aug 2022

nie si v tom sama. Deti sice este nemam, ale nikam sa mi nechce ist a nic sa mi nechce robit a to mam len 28. Cez vikend mame ist na vylet, ale desim sa toho, lebo ma byt 33 stupnov.

h2
9. aug 2022

Ja mám 47 a zatiaľ sa mi chce, ale môjmu mužovi (54) sa v poslednej dobe nechce nikam, fakt je umenie dostať ho z domu. 🙄

7miriam77
10. aug 2022

Jan mam tiez 44 a vobec ma uz nebavia veci ako pred 10 rokmi. Teraz najradsej travim cas s dcerkou 7r. a partnerom. Vyhladavam kludne miesta ..chodime na vikendy na chatku, vychadzky, partner je rybar, tak aj na ryby. Uz ma nelaka behat po zabavach, baroch...uzila som si toho az az....do 36 -tky som behala dinom danom po svete a uzivala slobodu. Ja si myslím, ze kazdy vek prinasa ine zaujmy...a tak je to spravne 🍀☀️🍀

pokemonkaa
10. aug 2022

mam 46 a uz niekolko rokov nemam potrebu niekam chodit. radsej som doma s rodinou. nie som introvert, ale akosi to prislo vekom, uprednostnujem klud, rodinnu pohodu.