Asi som si zabudla vybrať tampón

lienka45
29. máj 2014

Pred 5 dňami mi skončila menštruácia. A doteraz stale myslím nato , či som si nezabudla náhodou vybrať tampón... Nie som si úplne istá, no stále to mám na pamäti , čo ak? .... Výtok mám..ale úplne bežný... Nič iné na sebe ani nepozorujem...Mýslim , že bez príznakov by to neostalo... Stalo sa Vám to už niekedy ? Mám ísť za doktorom ? Alebo si len namýšľam ? Poraďte mi prosím...

erickatt
29. máj 2014

To by si snad citila

aly
29. máj 2014

Netrcala by tí snurka?😀 A po 5 dňoch by si mohla dostať otravu.takže asi ťažko

emkab
29. máj 2014

Pokial je tampon spravne zavedeny, tak by to necitila...ak mas normalneho lekara, resp. lekara so zmyslom pre humor, tak za nim zbehni, radsej zbytocne ako potom riesit nejaku infekciu 😉

salalienka
29. máj 2014

ved ti musi trčať šnurka. Alebo si tam strč prst a proste ho musiš cítiť...

katrinka8
29. máj 2014

@lienka45 - osobne si myslim, ze asi nie, to by sa uz asi nejako prejavilo aj inak. A neskusala si si ho nahmatat? Ved rozpustit sa nemohol... by si citila, ak by tam bol (ze snurka sa niekde vmotala alebo nieco, proste ze netrci), myslim. Inak, mne sa to uz tiez stalo, ze som zrazu mala takeho cervika pochybnosti, ci som nezabudla...Nastastie to tak nebolo 😉

lienka45
autor
29. máj 2014

@katrinka8 a bola si s tým niekde ?

jana_eyre
29. máj 2014

ked som bola este pubertacka, tak som sa milovala s priatelom s tym, ze som zabudla, ze mam tampon.. to sme zistili az neskor.. snurka sa samozrejme zasunula dnu, tampon ale bolo citit prstami aj snurka sa dala nahmatat a nakoniec som ho vytiahla von.. takze ak by si mala tampon, prstami by si ho urcite citila..

katrinka8
29. máj 2014

@lienka45 - nie. Som nahmatala a nenasla 😀 Zijem, tak asi som dobre hladala 😀 Ale nie, vazne, potom som si spomenula, ze som ho vybrala. Ale ked mi to napadlo, tak som to sla skontrolovat.

fopka
29. máj 2014

ten tampon musi byt po 5 dnoch uz ako mrtvolka - rozlozeny 😀

tinach
29. máj 2014

Jasne, ze to sem patrí!!! Sem patrí vsetko 😅 tiez sa chcem poradiť, spavate baby v ponozkach alebo bez, ja bez, len neviem ci je to zdrave 🙄 a v noci uz máte pootvorené okno alebo je este zima? Co myslite, aby to nemalo následky pre mna a malú 😖
A na margo toho tvojho tamponu, nic si z toho nerob, ak ti začne rast bruško je tam!!!! Asi ho budeš musieť porodit , nevylučujem ani cisarsky... Si ani neviem predstaviť, co teraz prežívas , držím palce 😅 daj vedieť , aby sme sa aj my zbytočne netrapili co je s tebou, pa

niki101988
29. máj 2014

@tinach si to zabila jaaaj 😀 😀 😀 😀

lucinka291
29. máj 2014

No neviem či si z nás náhodou nerobíš dobrý deň (lebo si sa dnes registrovala) a príde mi to trochu čudné,že nevieš či si si ho vybrala.Veď ak by si ho tam mala 5 deň tak určite nejaká otrava a ten tampon musí byť tak nasatý,lebo píšeš že máš výtok tak to potom musíš cítiš,že ti tam dnu niečo vadí. Ale pobavila si ma veľmi.......

ushuaia
29. máj 2014

@lucinka291 tiez som chcela zadrhnut , ze je to zas dobry for... 😎

kozicka
29. máj 2014

Nabuduce ked si das tampon, si priviaz na ruku cervenu maslicku, aby si nezabudla.
Ale ked das tento problem do statusu na facebook, a oznacis ho ako verejny, urcite sa najde zopar jedincov, ktori ti lepsie poradia.

lienka45
autor
29. máj 2014

Dobre, možno to bolo trošku blbé o niečom takom písať...ale pre mňa to srandičky teda niesu ! Vďaka za Vaše rady !

lucinka291
29. máj 2014

@ushuaia opäť ďalšia ktorá ma pred spaním dobre pobavila a asi nielen mňa 🙂

tinach
29. máj 2014

@lienka45
Pred použitím treba čítať navody: tampony sa vkladaju snurkou von , nikdy nie dnu a pre istotu - vlozky idú lepiacou časťou na nohavicky nie naopak!!! Nie ze nabudúce napíšes , ze vždy ked si das vlozku sa ti zle chodí a všetko ťa ťahá 😅

kozicka
29. máj 2014

Ja vobec nevylucujem, ze sa ti to naozaj stalo. Ved gynekologovia "odtial" uz vselico vytahovali, takze 10 dnovy tampon je pohodka.

kitty88
29. máj 2014

Ja si teda vobec nedokazem predstavit, ako moze niekto zabudnut, ci si tampon vybral, resp. zabudnut ho dnu... ak sa snurka neodtrhla (co sa mne este nestalo, vacsinou su dost pevne) alebo nie je zavedeny snurkou dovnutra 😀 ako tu bolo spomenute, tak je to vylucene...

aries24
29. máj 2014

@tinach tak poviem ti,este nikdy som sa tak nenasmiala na MK,ako teraz 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Dakujem

meluela
29. máj 2014

@lienka45 ak ho nenahmatas, tak by tam nemal byt ... ak by si napriek tomu mala stale zly pocit, tak zajdi k gynekologovi .. ak si tam este/dlho nebola, tak mas aspon jeden dovod navyse ...
a vobec to neni blba otazka, ja som si prvu vlozku vobec nenalepila, nepochopila som tie nalepky ako to ma fungovat 😀 a z tamponu som raz zabudla dat dolu vrchnu cast celofanu .. to boli tiez dost haluze ci budem v poriadku a ci som si nieco neposkodila 😒

ani3012
29. máj 2014

@tinach ženo! klobúk dole! 😉
@kitty88 tá šnúrka sa odtrhne pri vyťahovaní a to by musela mať aj ďalšiu zdravotnú poruchu aby na to v momente zabudla.

fopka
30. máj 2014

@tinach 😀 😀 😀 ale ponozky by som uz vylucila....kvoli zapareninam 😀

kitty88
30. máj 2014

@ani3012 ok, nevylucujem, ze sa moze stat, no to by musela tahat riadne silno a neverim, ze by potom ostal vnutri, jedine ze by bol vrasteny 😀 😀 😀 ale aj tak, zabudnut na zavedeny tampon???

cerez
30. máj 2014

Ľudia sme všelijaký. Poznám takú, ktorá si tampón zaviedla opačne. Takže šup za gyndošom! 🙂

marse
30. máj 2014

aj ja mam problem, prehltla som žuvačku a teraz sa bojim ze porodim malu Orbitku, ale ako to povedať mužovi co zuje iba Wrigley's Spearmint? ☹ ☹ 😀 😀

trasko
30. máj 2014

Bez urazky,ale to by bol iny kandal(smrad) po piatich dnoch,takze by si zacitila urcite =-O

melanka21
30. máj 2014

Ach registracia zas 29 maja 2014 🙂 a takato prihlupla otazka, to kde smeee. Na toto sa neda ani odpovedat....

aly
30. máj 2014

@ani3012 😀