Arytmia a nával tepla

beta4
15. aug 2021

Ludia Teraz ma to nakoplo sa spytat .... V tejto chvili ako to píšem som zasa mala podskakovanie srdca asi tak 40 sekund proste uplne nepravidelny tlkot a naval tepla ....
Už 2 krát prešetrená na kardio za posledné dva roky aj Holter Aj ekg čim to je
Mam Sa obávat nemám ? Je To neskutočne neprijemne .....

dijka123
15. aug 2021

@beta4 ako nic v zlom ale ked mas takto kludne mozes ist do prechodu vacsinou taketo priznaky byvaju pri tomto

beta4
autor
15. aug 2021

@dijka123 Ja Mam 19 rokov a akože mam hormonalne problemy niekedy mi menzes meška aj pol roka najdlkšoe mi meškal rok takže prechod nie mam dignostikovane poruchu policystyckych vajicok ale tak nejako sa to vola

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beta4
autor
15. aug 2021

@dijka123 V Tychto momentoch ako to mam proste neviem či mi to pride či sa da doporiadku to srdce proste doktory vravia všetko v poriadku ale ked som mala holter na sebe nepocitovala som tieto stavy mam to za tyzden viac krat aj do dna niekedy a vtedy som to proste nemala

beta4
autor
15. aug 2021

@bambulienka25 Aj Štitna v poriadku iba s tymi hormonmi je to nanič

dijka123
15. aug 2021

@beta4 no vajecnikov alw stym to nema nic spolocne nemas vysoky krvny tlak lebo aj pri tom byvaju navaly tepla

dijka123
15. aug 2021

@beta4 a nic neberies na upravu hormonov

beta4
autor
15. aug 2021

@dijka123 Vobec Tie navaly mi nevadia tie su sprevadzane asi strachom popri tom nadskakovani srdca ale ani opisat sa to neda ake je to neprijemne a neviem preco to proste pocitujem ked ma byt vsetko okej

beta4
autor
15. aug 2021

@dijka123 Na Upravu iba Inofolic co je teda kyselina listova vitamin

mirka2418
15. aug 2021

@beta4 prečítaj si niečo o extrasystolách, myslím, že to bude ono, neboj, ja s tým žijem už 25 rokov, je to veľmi nepríjemné, ale v Tvojom prípade, ak máš srdce v poriadku, je to neškodné 🙂

beta4
autor
15. aug 2021

@mirka2418 Dakujem Za informaciu no veru neviem si s tym rady je to moc neprijemne ....
Potom Sa aj bojim ist spat .... Len Nechapem preco doktory nato nedosli
Aj Nato niečo berete ?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dijka123
15. aug 2021

@beta4 aha no ja som myslela ze mas Hak nasadenu

mirka2418
15. aug 2021

@beta4 beriem lieky na tlak už 20 rokov, ale v podstate na to nie sú lieky, doktori vravia, že to má skoro každý človek, ale nie všetci to vnímajú, ak sú si doktori istí, že je srdce v poriadku, tak sa nemáš čoho báť, skús magnézium 🙂

beta4
autor
15. aug 2021

@mirka2418 Dakujem Vam

carmenuska
15. aug 2021

@beta4 to sú extrasystoly ,tour nič.Hlavne že ťa videl doktor ,máš echo a holter.Kup si oxymeter na meranie tepu a keď to budeš počúvať ,daj si to a povedz lekárovi,ako sa to hýbalo.Pripadne sa s ním poraď.Holter je aj taký ,že ti pod kožu zavedú snímač a máš to týždeň .Lebo inak je Holter blbost,niekedy to práve v tom čase nie je a človek je ako že zdravý.Moja dcéra je kardiak a Holter mala vždy dobrý ,napriek tomu má operovanu arytmiu.

kubkovamama
15. aug 2021

@beta4 ahoj,tiez to mam cca od 25r.Ak mam stres alebo nieco negativne,vracia sa to a je to velmi nepríjemné.Tiez mam mierny selest.No u nas to vyzera byt dedicne,otec,starsia sestra,ja.Pocas tehotenstiev to bolo asi najhoršie.Lieky mi kardiolog odporucil,ale nikdy som ich nebrala,viem,ze u mna je psychika spustac.Snazim sa vyvarovat situaciam..a ked uz to pride,sadnut,zhlboka dychat,studena voda na tvar,predlaktia,pitny rezim robi vela.Urcite chodis na kontroly tak ak by bola za tym vada srdiecka prisli by na to.Skus aj hormonalny profil u gyn.

luccija
15. aug 2021

@beta4 magnézium a b vitaminy dlhodobo a nemáš anemiu?
Je to veľmi nepríjemné, ale netreba si to všímať.

beta4
autor
15. aug 2021

@kubkovamama Veru Je
No A ja zas ked mam toto s tym srdcom mi ide psychika dole velmi a hlavne ked to mam vecer ako dneska sa bojim ist spat nadruhy den vycerpana vytrasena hroza myslim len negativne .... lebo ziadny lekar ani teda kardiolog mi to nespomenul ....
Dakujem Ženy

beta4
autor
15. aug 2021

@luccija Berem Magnerot Vitamin D calcium a kyselinu listovu dopujem sa tym a anemiu nemam ale dakujem .....

beta4
autor
15. aug 2021

@carmenuska A Dá sa o ten holter pod kožu požiadať alebo oni ho musia dať ?

carmenuska
16. aug 2021

@beta4 doktor musi zvazit a nema ho kazdy internista ,pripadne kardiolog. Popytaj sa svojho a ziadaj. Povedz , ze ti to nezachytilo,ked si mala klasicky a popis mu tie stavy.

veronikita1997
17. aug 2021

@beta4ahoj ja som to mám podobné, aj sa liečim beriem betaloc. Je to dosť nebezpečné. Pokiaľ si v kľude a máš takéto výkyvy , daj si magnézium. Ja to už mám 5 rokov, mala som aj holter . Treba sledovať tlak, ja niekdy mám pulz 127, viem o čom píšeš, Lebo ja to mám každý deň a nemôžem sa ani poriadne nadýchnuť, takže treba si dávať pozor sledovať tlak a pluz,

donuliena
3. apr 2023

@veronikita1997 kolko magnezia beries?