Artromed Martin - artroskopia kolena

mattuliatko30
12. jún 2022

Ahojte mate niekto skúsenosti s touto klinikou?,ohladne artroskopie kolena? Ako to tam funguje a ako ste boli spokojni? Ďakujem

gabicka7
12. jún 2022

@mattuliatko30 ja osobnú skúsenosť nemám ale známy tam bol minulý mesiac na artroskopickej operácii a veľmi si to chválil

mattuliatko30
autor
13. jún 2022

@gabicka7 ďakujem...a nevieš ako to prebiehalo? po koľkých hodinách pustia domov?

fineta
13. jún 2022

Manžel bol pred rokom. Rano sme tam prisli a poobede isli domov. V celkovej mu to robili.. Spokojnost.

mattuliatko30
autor
14. jún 2022

@fineta a koľko bol PN.. ako prebiehalo hojenie?mohol hneď chodiť.. nepotreboval barle?

gabicka7
14. jún 2022

@mattuliatko30 vravel ze musel cca 10dni sedieť doma, nenamahat to a ani nie po mesiaci išiel do prace robí na stavbe. Barle nepotreboval, odišiel po svojich

gabicka7
14. jún 2022

@mattuliatko30 môžem sa spýtať prečo idete na operáciu? Mam problémy z kolenami možno to aj mňa čaká preto sa pýtam

fineta
14. jún 2022

@mattuliatko30 nepotreboval ani barle a ani PN. Hned fit. Len šport a záťaž na chvíľu obmedzil

mattuliatko30
autor
17. jún 2022

@gabicka7 uz to mam za sebou...dnes🙂 meniskusy som mala zle a ešte niečo.. ale môžem kliniku len odporučiť...určite ak do budúcna pôjdem tak len sem .uz len čakať na zahojenie.. ale super...žiadna hadička o hodinu q pol po operácii som šla domov..

gabicka7
18. jún 2022

@mattuliatko30 super to som rada ze si bola spokojna ja momentálne nechodím tiež do Martina ale vola sa to ArtroPro súkromná klinika, tiež ma dobre recenzie, nejdem to zatiaľ meniť pekne sa mi tam venuju 🙂 a môžem vedieť co sa ti stalo? A oba menisky ti operovali?

mattuliatko30
autor
29. jún 2022

@gabicka7 nie len jeden vnútorný aj mi ukazoval co som tam mala ako predtým.. a ako po tom to vyzerá. Zatiaľ PN doma..ešte koleno nepohnem dobre a boli ma to dosť pri ohnuti..zapálila sa mi aj slacha nad kolenom tak je to také.. ale snáď to každým dňom bude lepsie

ada1313
10. nov 2022

@mattuliatko30 a mozem sa, prosim, opytat, kolko tu stala artroskopia kolena? Neviem sa dopatrat k cenniku. dakujem

mattuliatko30
autor
11. nov 2022

@ada1313 ahoj 320eur

ada1313
23. nov 2022

@mattuliatko30 tak to su stvrtinove ceny oproti BA :(

mattuliatko30
autor
23. nov 2022

@ada1313 no bola to primeraná cena...ale záleží presne čo robia...ak nejaký väčší úkon, tak možno to je viac..

makeka
21. máj 2024

Ahojte, našla som túto tému, chystáme sa s manželom tiež do Martina do Arthomedu.Viete mi dať nejaké informácie napríklad či sa pri prvej návšteve -konzultácii niečo platí alebo či to hradí poisťovňa?
Ďalej by som chcela vedieť za aký čas od konzultácie zvyknú potom objednať na zákrok?
Ako ste boli spokojný, odporúčate nejakého ortopéda tam?Za všetky odpovede zo ❤️ ďakujem.