Antidepresíva v zníženej dávke počas tehotenstva

danielkadandy
24. máj 2020

Ja beriem seroxat od zaciatku som brala pol tablety a asi v siedmom tyzdni som si znizila na stvrtku a tak beriem doteraz..
Neviem ich vysadit, uzivam ich 15 rokov...
Ste tu nejaka co tiez musi brat?
Alebo taka co tiez brala a ci babo je ok?
Dakujem

eliska13
24. máj 2020

@danielkadandy ja som brala Seroxat 20 mg vysadila pred tehotenstvom v 6 m nasadila znova.Vsetko bolo v poriadku aj som s ním kojila po dohode s lekármi všetko som konzultovala nikdy nebol žiadny problém.Beries mini dávku neboj sa.

danielkadandy
autor
24. máj 2020

@eliska13 a to ti kazal lekar vysadit pred tehotenstvom?

eliska13
24. máj 2020

@danielkadandy nie, ja som ich vysadila po dohode netrvala na tom lekárka.Predtym som ich mala rok bolo mi uz dobre.Ale bolo to už dávno 13 r nazad teraz dávajú aj iné lieky vtedy nebolo toľko druhov.Ja som bola v ústave liečiv na konzultácii bála som sa poškodenia a iných hrôz, ktoré som nacitala na webe😂poslala ma tam psychiatricka aký majú vplyv na dieta.Kazdy gynekog by bol rád, keby sa v prvých týždňoch nebralo nič.Este raz vrátiť čas nerobila by som z toho takého strašiaka dôležité je, aby si bola v pohode.Mne prednosta novorodeneckého povedal, že má rodičky, ktoré berú silne lieky schizofrenicky a pod...niekoľko druhov a bábätká sú zdravé.Vobec to nerieš.Aj kojit sa dá žiadne zastavovanie laktacie hormóny kojila som vyše 2 r

danielkadandy
autor
24. máj 2020

@eliska13 dakujem ti tak snad ta davka seroxatu neublizi....lebo uplne vysasit sa bojim...aj ked ta stvrtka teraz co beriem je uz asi take placebo len ale aspon nieco ...

danielkadandy
autor
24. máj 2020

@danielkadandy a v tom 6 mesiaco si nasadila rovno celu tabletku? Tu 20 mg?

eliska13
24. máj 2020

@danielkadandy nie zase 10 mg a po pár dňoch 20 mg to, co berieš ty je naozaj nic, ale hlavne, že si v pohode

danielkadandy
autor
24. máj 2020

@eliska13 dakujem ti 🙂

danielkadandy
autor
29. jún 2020

@eliska13 a posielali ta na nejake speci vysetrenia ultrazvuky babatka kvoli tym liekom?