Antidepresíva na bolesť a aj depresie

lucia851
27. okt 2021

Ahoj ktoré ad vám pomohli na depresie aj na bolesť? Ja mam furt bolesti chrbta aj náladu nanič. Beriem dulseviu aj lerivon ale mam menzes tak mi je nanič aj psychicky a ešte aj ta bolesť

ella_price
27. okt 2021

Neriešila si výmenu liekov so svojim lekárom? Taktiež záleží ako dlho ich berieš. Niekomu takéto lieky pomôžu behom mesiaca, niekomu až za pol roka. Každopádne, ak sa necítiš dobre, kontaktuj svojho lekára a požiadaj ho o kontrolu a zmenu liekov.

luccija
27. okt 2021

@lucia851 pri menzese je nanič 99% ženám.Ked si seknuta chod na obstrek, infúzie...nečakaj na rehabilitácie dovtedy Ti vedia pomôcť ináč.

ella_price
27. okt 2021

@luccija No len pri depresiách (väčšinou stredných a ťažkých) bolí chrbát a krčná chrbtica. Dokonca aj svaly. AD dokonca zmierňujú aj príznaky PMS a niektoré ženy pocítili zmenu až tak, že PMS takmer vymizli úplne.

lucia851
autor
27. okt 2021

@ella_price lieky beriem asi 4 mesiace a nemôžem ich teraz meniť lebo by mi bolo zle. A mam nastúpiť od 2 novembra do prace. Možno mi je len horšie že mám ten menzes. Chrbticu nemám seknutu. Ja mam chronickú neuropaticku bolesť

luccija
27. okt 2021

@ella_price áno, viem, ale ona berie AD roky, takže už by zabrali.A teraz začala cvičiť a spomínala bolesť v hrudnej chrbtici obstrek by jej neublížil
@lucia851 existujú ambulancie chronickej bolesti neskúšala si niekedy?

ella_price
27. okt 2021

@lucia851 Potom teda počkaj či sa to zmierni po ms a uvidíš ako ďalej.

lucia851
autor
27. okt 2021

@luccija bola som tam ale tam pchali iba opiaty. Ktoré sú veľmi návykové a kvôli nim som skončila na psychiatrii a doteraz mam depresie na ktoré sa musím liecit

pavlicka123
27. okt 2021
Používateľ pavlicka123 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pavlicka123.

@lucia851 ahoj, určite by bola lepšia alternatíva CBD- ten je aj proti bolesti (je dokázané, ze ma lepšie účinky ako ibalgin napr) a zároveň má úžasné výsledky pri depresii.. antidepresívam sa snaž oblúkom vyhnúť lebo sa dostaneš do kolotoča, z ktoré je len ťažko vyjsť.. :( ak by si chcela viac info alebo budeš mať otázky, pokojne mi napíš ss 🙂