Antidepresíva Elicea - skúsenosti

sasen123
17. mar 2021

Ahojte 🙂 .. aké máte skúsenosti s užívaním antidepresív Elicea ?;) ďakujem za odpovede 🙂

michaelka33
17. mar 2021

@sasen123 Môj manžel užíval asi pol roka. Náladu mal dobrú - depresie prešli. Celý polrok žiadny záujem o sex a po vysadení lieku asi dva mesiace kým sa to dalo do normálu...

savmebej
17. mar 2021

@sasen123 ja som to vysadila pribrala som z toho velmi

simkovamaria1983
17. mar 2021

@sasen123 ahoj ja som užívala Eliceu nemala som vedľajšie účinky ja užívam viaceré lieky od psychiatra

dibarbora
17. mar 2021

Brala som ale presla na ine iba z dovodu,ze ked som potrebovala nove balenie,nedali sa zohnat. Ale su uplne v pohode,depresie presli. Bez vedlajsieho ucinku

malinoismum
17. mar 2021

@savmebej Nepribrala si z liekov - ale z toho že si z nich mala väčšiu chut na jedlo.
(U mna 5kg cca za polroka - ale mne ich bolo treba.) inak fajn nič hrozne...

savmebej
18. mar 2021

@malinoismum jedla som ako predtym

malinoismum
18. mar 2021

@savmebej Tiež som to tvrdila ale MUDr ma vyviedol z omylu - a vlastne mi povedal že je to dosť logické že proste z tých tabl sa nepribera ale z jedla 🙂))))
Máš väčšiu chuť do jedla, či si to už uvedomuješ alebo nie 🙂

luccija
18. mar 2021

@malinoismum áno, lebo je človek v pohode nemá stres

inge26
18. mar 2021

@sasen123 kedysi som Eliceu uzivala, perfektne zabrala na panické ataky, vedlajsie ucinky priberanie najma do brucha a neschopnost dosiahnut orgazmus..kamoska ich momentalne uziva ale je problem ich uz zohnat..

sasen123
autor
18. mar 2021

A kedy Vám približne začala zaberať tá elicea ??? Mne už včera bolo ako tak fajn a dnes sa cítim zase ako jedno veľké “nič” 😞🙈

dibarbora
18. mar 2021

@sasen123 priblizne po 3tyzdnoch. Tak ako aj s praskami na spanie. Nekonecna doba to bola

sasen123
autor
18. mar 2021

@dibarbora a ako prichádzal ten účinok ? Postupne ????

andreafa
18. mar 2021

Ja ich beriem 5 mesiacov, citim sa super. U mna prislo zlepsenie az po 3 mesiacoch 😭 beriem 1 a pol tabletky rano. Stale som chuda, aj ked mi zacalo konecne chutit jest. Ja som z depresii a panickych atakov schudla 10 kil za 2 mesiace.

dibarbora
18. mar 2021

@sasen123
Ano,postupne. Jasne,ze po tych 3t som nebola vysmiata ako slniecko.
Zacala som to pocitovat asi po pol roku uzivania,co uz som tolko neplakala

janula2511
4. apr 2021

Trápiťe sa aj s tocenim hlavy?

andreasaf
1. feb 2022

@andreafa Dobry den, chcem sa opytat, co znamena vlastne panicke ataky? Ja som husterka, a mozno, keby ma to upokojilo, by bolo super....bojim sa zavislosti a priberania...a msm velmi zodpovednu pracu, takze aby som nebola ospala a spomalena, pracujem s milionmi cisiel...Dakujem za radu. XY

andreafa
6. feb 2022

@andreasaf ahoj, ja som nic nepribrala po 2 rokoch uzivania. Dobre spim a mam energiu. Len dlhsie trvalo, kym tie ucinky nastupili. Drzim palce 👍🏻

andreafa
6. feb 2022

@andreasaf panicke ataky boli u mna, ze sim nemohla dychat, trpli mi ruk, tvar a bolo mi na odpadnutie

gretka123gretka
15. mar 2022

Dobrý deň beriem tieto lieky. Po troch mesiacoch som sa začala cítiť dobre. Ja som ich začala brať koly zavratom. Po troch mesiacoch som sa tešila ze je to za mnou v 4 mesiaci užívania sa závraty vrátili až tak ze ich mam denne. Nemáte s tým skúsenosť?

andreasaf
15. mar 2022

@gretka123gretka dobry den, ja som ich nakoniec vysadila ..na zavraty treba magnesium...vo vysokych davkach...Galvex, alebo Magnosolv...a hlavne muza, kt pomaha....takeho ja nemam...chlap ma pomoct zene, aby sa minimalne stresovsla, dnesni chlapi su babovky...

gretka123gretka
16. mar 2022

@andreasaf manžel pracuje v zahraničí. Neurológicka tvrdí že závraty mam zo psychiky ale mne sa to vôbec nezdá keďže ja naozaj nejaké problémy co by stali za reč nemám. Manžel keď je doma pomáha so všetkým. Fakt neviem co ďalej niekedy nevládzem vstať z postele koly toceniu hlavy. Myslela som ze tieto lieky mi naozaj pomôžu

andreasaf
17. mar 2022

@gretka123gretka zavraty mozes mat z platnicky vysunutej, ziadaj, aby ta poslala na MR magnet rezonanciu. Vsetci lekari to zvadzaju na psychiku, nikto vsak nechape, ze ak mas vysunutu platnicku, nonstop mas zavrate. Poxnam to. TO NIE JE PSYCHIKA.Vysunuta platnicka, chrbtica....moze byt...

marcela91
20. jún 2022

predtym ako ste brali eliceu , mali ste aj problemy s nespavostou? mne to zacalo zobudenim po 3 hodinach spanku a uzkost nasledne, strach, potom 5 noci kedy som spala 2 hodky, pripadne vobec a nasledkom toho uplne vycerpanie z toho. lekarka mi to nasadila, este som nezacala.

marcela91
4. júl 2022

@sasen123 mozem sa spytat s odstupom casu, pomohli tie lieky? ja ich beriem 12 dni, zatial je to katastrofa, bez lieku na spanie nespim, tou nespavostou mi to vsetko zacalo...

gretka123gretka
12. aug 2022

@marcela91 nie nepomohli beriem teraz iné a cítim sa super

1airin2
14. sep 2022

@gretka123gretka Prosim ta a co teraz beries?Ja som zacala eliceou-nesadla mi, potom mi naordinovali brintelix-z toho mi je este horsie, a beriem ho uz 3 mesiac a boli ma z neho zaludok..

gretka123gretka
15. sep 2022

@1airin2 alventa a super žiadne vedľajšie dokonca som schudla

gretka123gretka
15. sep 2022

@1airin2 hneď na začiatku som cítila že je to lepšie

1airin2
15. sep 2022

@gretka123gretka tak to je super, ked ti hned sadol liek, skusim navrhnut doktorovi...dakujem ti za odpoved

donuliena
3. dec 2022

@marcela91 tak dufam,ze uzivas ja som tiez teraz presla z alventy na eliceu