Antidepresíva Elicea

2. júl 2024

Ahojte, beriete niekto antidepresíva Elicea 10 mg ? Beriem mesiac polku a teraz celú tabletku ale cítim sa akoby som bola úplne vygumovaná hlava a zabúdavosť veľká a až akoby mi niekto na hlavu tlačili a svalové problémy, neschopnosť sústrediť sa na jednu vec nieto ešte na viac vecí, neschopnosť rozprávať sa s ľuďmi a počúvať ich a pri chodení som ako oblbnutá a večer únava obrovská.
Predtym to bolo tiež zle depresie uzskoti z minulosti a nespavosť zo stresu a zo straty prace a druhej po nej som sa cítila zle psychicky nesadla mi náplňou práce preto som ich začala brať, no potrebujem fungovať v živote aj v práci takto to nejde ani v domácnosti.

22tanulka
2. júl 2024

Mesiac si brala polku a len dnes prvú celu tabletku? Tak tooze byť pre to,že je vyššia dávka, nie?

autor
3. júl 2024

@22tanulka takto som sa cítila celý mesiac aj keď som brala polku aj keď zvyšujem teraz

22tanulka
3. júl 2024

Tak daj vedieť psychiatrovi že ak ti je od tabletiek, možno ti nesadli. A predpíše iné antidepresíva. Pokiaľ to je naozaj od liekov. Možno ešte vitamíny skupiny B a magnézium skus doplniť aj. Držím palce

autor
4. júl 2024

@22tanulka vôbec mi ich nechce meniť psychiater ma nepočúva vôbec, ešte ma vysmial sa niektoré veci čo som tam povedala, užívam Bčko aj magnézium