Antidepresíva a sex

16. dec 2022

Užívam 2 m AD na úzkostné stavy.Viete zhodnotiť ako to vplyva na Vás sexuálny život?Zo mňa sa stala sex mašina neviem či to je bežné, alebo sa mi rozjasnil mozog a už nemám obavy o zdravie, nepríjemné pocity muž sa samozrejme nesťažuje, ale je to normálne?Skôr čo čítam majú ľudia problém dosiahnuť orgazmus.Hanbim sa rozoberať to s psychiatrom to ten serotonín a dopamín to spôsobuje?alebo som sa len po rokoch ukludnila a zase som spokojná?

svokrinjazykmonika
16. dec 2022

Fuu, to by sa mi hodilo, sex je to posledné na čo myslím. Možno za to že kojím, vraj to tak príroda zariadila tu minule niekto tvrdil...

januska12323
16. dec 2022

Kým s tým nemáš problém tak si užívaj 😁

oila
16. dec 2022

Vsak a toto ta trapi?🙂 Nemala by si byt skor rada a vdacna? :D Vela zien sa aj tu stazovalo a trapil ich presny opak, takze nechapem🙂 Podla mna to moze spolu suvisiet, teda vobec by ma to neprekvapilo. Ale kazdopadne, tes sa z toho! :D

deti95060810
16. dec 2022

Ad spôsobujú opačne ako máš ty problém. veľa žien nemá chuť na sex, popr. nedosiahne orgazmus - pričom predtým nebol problém....
raz písali o jednom známom hercovi, ktorý mal taký problém, že radšej išiel za lekárom nech Ad zrušia - viac mu nepredpisuje, pretože on radšej bude sexovať ako byť psych. spokojný....