Antidepresíva a nervozita

weronikan
9. jún 2022

Dobrý deň,
chcem sa opýtať, či aj Vy máte podobnú skúsenosť. Začala som brať AD Coaxil (v lekárni nemali, tak mi dali Tianeptín Sandoz, je ako Coaxil) a na noc Mirzaten. Coaxil beriem 3x denne a Mirzaten na začiatok pol tb pred spaním.Hneď ako som začala brať, som pociťovala účinky (bola som trocha oťapená ale kľudná a v pohode)🙂. A teraz po týždni zrazu účinky zmizli. Som nervózna, bolí ma žalúdok, je mi na vracanie. Občas mám aj miernu triašku. Neviem vôbec, čo sa stalo a som z toho smutná😔.
Ďakujem

maj_mik
9. jún 2022

@weronikan trvá cca 15-20 dní, kým sa to dá do normálu… Potom bude už dobre, len treba vydržať… Pokiaľ by to bolo na teba moc, skoč znova za lekárom a popros o zmenu liekov… Prajem veľa šťastia❤️

weronikan
autor
9. jún 2022

@maj_mik Ďakujem pekne 😀Mňa len prekvapilo, že hneď zabrali a potom akokeby nie.

maj_mik
9. jún 2022

@weronikan ono aj keď si jednorazovo dáš neurol tak zaberie vieš… Zo začiatku vždy a potom prídu tie horšie dni ktoré treba len vydržať… Všetko čo opisuješ sú tie vedľajšie účinky a potom sa jedného dňa zobudíš vysmiata a všetko bude super 🙂

weronikan
autor
9. jún 2022

@maj_mik Dúfam 😀

zobaka
3. sep 2022

blbe u Coaxilu je to, ze funguje ako opiat, na chvilu zaberie a potom nie, preto sa aj musi brat 3 x denne a casom davky nestacia

weronikan
autor
7. sep 2022

@zobaka presne to takto mám……pri najbližšej kontrole asi poprosím zmeniť liek

zobaka
7. sep 2022

@weronikan ja ho tiez beriem a toho sa obavam