Antidepresíva a emócie

mirka_8
27. feb 2021

Ako sa citite pri uzivani ad mate city emocie ako to prekonavate co robite aby ste nemysleli co vam pomaha ukludnit sa.. Viem ze je to na dlho dokym ten serotonin sa zacne vytvarat..

keira13
28. feb 2021

Ahoj je dobre sa naucit relaxovat napr autogeny trening sa naucit alebo relaxacne videa pozerat pocuvat martin lajprik na youtub tam ma super napomocne vedene hypnoterapie 🙂 a urcite su emocie ok ked je vysoka davka tak si trosku taka ze menej sa ta veci dotknu ale ked znizis alebo si bez ad tak si zasa taka rozcitena ako pred tym 🙂
Naucit sa sama so sebou pracovat 🙂 popisovat co citim co sa somnuou deje a preco 🙂

mirka_8
autor
28. feb 2021

@keira13 presne tak ja mam pocit ze tie ad ma menia ze som ako bez citov a vidim debiliny obvinujem sa ze mi je vsetko jedno mam dceru lezim pri nej inokefy sme sa stiskali a teraz sa citim ako zruda bojim sa ze mi prepne a ty co uzivas radsej by som bola citliva

keira13
28. feb 2021

Zle si ma pochopila 🙂 ono ked mas naozaj vysoke davky ? Napr 100 dvesto — vtedy ked zazijes naozaj nieco hrozne tak na to obdobie ty emocie vedia zmenit a stlmit ale inak to nerobi nic skor ci nemas ty emocny blok 🙂 a potom si vycitas vies asi ta nieco trapi

keira13
28. feb 2021

Mozno by ti len pomohlo keby ta niekdo doma odcenil zi to co robis a ako sa spravas a co citis je normalne a spravne a ze si dobra maminka ...

mirka_8
autor
28. feb 2021

@keira13 ja mam alventu 75 a co je emocny blok ja som 6 rokov brala esci neviem ako sa volaju 10 mg a teraz mi dala tieto boli aj zle dni aj dobre ale robila som normalne som fungovala som uz od decembra doma bola som zvyknuta niekde chodit s malou rezim dna bol iny teraz korona stale doma strachy co bude bez ronotu

mirka_8
autor
28. feb 2021

@keira13 ja sa necitim ako dobra mama teraz sa obvinujem tak by som si tresla po hlave dakedy

keira13
28. feb 2021

@mirka_8 to je teraz aj tymvsetkym naokolo ludi strasia len ... mamimka si urcite super len si viac ver 🙂

mirka_8
autor
28. feb 2021

@keira13 ked mate zle myslienky

janeane
2. mar 2021

@mirka_8 mňa ad tiež zmenili. Ale iba na istú dobu. Čím dlhšie ich beriete, tým je to lepšie (alebo si človek zvykne) teraz mám popravde tiež.iste problémy ale po toľkých rokov sa už chcem AD vyhnut. Necítila som vtedy totižto nič. Ani smútok ale ani nadšenie a radost. Bola som ako taká zombie. Ale viem, že keď som ich brala prvýkrát alebo druhýkrát, bolo to potrebné a naozaj mi to pomohlo. A môžu byť na začiatku aj zle šťavy. Je to úplne normálne. Treba to len nejako ustáť a vydržať.

mirka_8
autor
19. mar 2021

@janeane uz ich berem 7 tyzden a najviac ma mrzi ze mam stale zle myslienky

keira13
20. mar 2021

@mirka_8 zle myslienky ma kazdy clovek to ma naucil lekar len normal clovek to neresi ze jak prisla zla myslenka tak aj odide ustrachyny clovek sa vylaka takej mysenky zacnej ju rozoberat a tym sa to toci dokola ... treba stym pracovat a naucit sa ze ano je zla ale mna sa netyka ma take kazdy a nerozoberat ked sa prestanes bat tych zly myslienok vtedy nad tym celim vyhras 🙂 presla som si tymto ...

mirka_8
autor
20. mar 2021

@keira13 ja si hovorim ze tie myslienky nie su moje a ze ked pride ta hladina serotoninu bude dobre

keira13
20. mar 2021

@mirka_8 ano urcite ked ti nastavia presne kolko ti treba tak naozaj ti bude lepsie 🙂 a myslienky su nase su prirodzene aj ja som si rikala nie su mojelde sa to vomne berie .. ale ked som to zmenila na smiech a pochopila hlavne to nevsimat si ich a nebat sa ich tak sa zlepsilo

mirka_8
autor
20. mar 2021

@keira13 ja to uzivam 3 tyzden a mna potom klepe co som to za cloveka ze som zla je to o vydrzani je to tazke strasne co sa robi s telou chcem mat uz ulavu klud lahnut si nerozmyslat.. Ako to robite nevsimst mna potom zacne klepat

mirka_8
autor
20. mar 2021

@keira13 nie 3 tyzden ale 7 tyzden

keira13
20. mar 2021

@mirka_8 mne napr bolo treba vyaiu davku a potom sa az znizovalo 🙂 no klepalo aj mna to je normalne tak sa telo sprava ked je vystrasene 🙂 to sa treba aj sama naozaj naucit liky pomozu ale dalsi pracu treba cvicit sama seba ked sa klepes treba skusit relaxacne techniky aby si sa skludnila na youtub ich mas vela a cim viac trenujes tym budes skor ok neni to hned mne to tiez dva roky trvalo 🙂