Antidepresíva a brutal chuť na sladkosti

1. júl 2022

Ahojte, mam 31 rokov, uzivam antidepresiva, a pribrala som uz 10kg, pretoze necitim zasytenie a mam neuveritelne, az extremnu chut na sladke. Neviem to kontrolovat. :( je to strasne. Bola som stale chuda, a teraz............ Katastrofa. Neustale by som iba jedla. Aj teraz som na obed zjedla 4 sladke velke kolace. :(

Co mam jest, aby som nepribrala?

heidy222
1. júl 2022

Mozes zacat sportovat, to pomoze aj tej depressii

savanna
1. júl 2022

Asi najschodnejsia cesta je vymenit lieky.

elizabeth88
1. júl 2022

Pomahaju Ti tie lieky?

elizabeth88
1. júl 2022

Nemam zatial skusenost,ale poradit sa o tom s pani psychiatrickou,ci netreba zmenit.

autor
1. júl 2022

@heidy222
@savanna
@elizabeth88
@elizabeth88 dakujem za odpovede. Ja uz vlastne nemam ani problem.. Ale dr nechce ukoncit liecbu. Spominala som jej, ze priberam a tolko povedala, ze nemam jest sladkosti. 💩 Pomaha inak jasne, som mama na materskej... Nedalo sa to inak bohuzial uz, iba liekmi. A teraz budem mat depky z toho, ze priberam....

radkasswe
1. júl 2022

Skus brusaky na vahu ja nwm prvy den 10 a kazdy den o 1 viac ... a zapisuj si to to pomaha a na depresie sex ... to pomaha

elizabeth88
1. júl 2022

Tie sladkosti ked vynechas den,dva,tak by chut mohla prejst...mozno.Ono...aj bez Ad su maminky pri detoch na MD tak unavene,ze jedia sladke pre rychlu energiu a tak.Mas moznost venovat sa niecomu,co Ta bavi?Chapem,ze pises o chuti na sladke,no keby si sa niecomu pravidelne venovala relaxacne,motivacne atd...Len laicky napad...No biem,ako to byva s volnym casom...

elizabeth88
1. júl 2022

@radkasswe zaujimave,to by mohlo fungovat...