Antibiotikum Dalacin C 300

29. júl 2022

Dobrý večer. Lekárka mi dnes predpísala dalacin c 300 na zapal v zube ake mate sním skúsenosti no lebo ja keď čítam tie nežiaduce účinky tak normálne sa bojím ich uzit

zuzap33
29. júl 2022

Tak necitajte neziaduce ucinky. Tie moze mat kazdy liek. Zoberte ako dr predpisala a hotovo

zuzla14
29. júl 2022

Uplne v pohode uz 3x. Mala som opakovane problemy s 1 komplikuš zubom a Dalacin vzdy zabral. Ked sa mi zas zapalil tal som to vzdala a zub siel von. Hlavne dodrzuj pitny rezim 😉

polovnicka92
29. júl 2022

Ahoj, brala s vlani úplne v pohode mala som ich nedavno znova a hrôza 😃 nebolo mi z nich dobre ano som nedobrala určite neuzivaj na prázdny zaludok poriadne sa najedz a kus pockaj a prvú daj radsej rano a dodrzuj rozmedzie hodin ja som hned prvý den nedodrzala 8 len 6 a slo všetko von citila som sa ako opita potom som ich brala len 2 denne ale mala som zavraty..ale vravim vlani uplne v pohode

miankass
29. júl 2022

Mala som ich ,bezproblemov

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pinkgirl
29. júl 2022

Dalacin sú výborné ATB. Samozrejme ako každý liek, je tu riziko nežiadúcich účinkov. Ale platí, že prínos liečby liekom je vyšší ako riziko nežiadúcich účinkov a neliečeného zápalu. Bez liečby sa ti zápal môže rozšíriť na kosť, a ver, že zápal okostnice by si nikdy nechcela zažiť, príšerne to bolí.
Užívaj ATB podľa pokynov lekára a 2h po podaní lieku si daj probiotiká.

kormino
29. júl 2022

Brala som už 3x, naposledy minulý týždeň.,Nikdy som.nemala žiadne vedľajšie účinky.Vxdy perfektne zabrali

loginexistuje
29. júl 2022

Beriem ich prave mam zapal okostnice su to vyborne atb na zuby treba si davat v odstupe probiotika