Antibiotiká Zinnat 500 na zápal močových ciest

ratka800
31. aug 2024

Dobrý deň beriem tieto antibiotiká na zápal močových. Mala som problémy len jeden deň k doktorke som už šla skoro so žiadnymi príznakmi. Vraj zle výsledky tak mi predpísali tieto antibiotiká na 10 dni. Od prvého dňa ako ich beriem mi už vôbec nič nieje a dnes je to 6 deň. Myslite že by som urobila velku chybu keby som ich vysadila keď mi už po prvej tabletke nič nebolo? 😃 mám veľmi citlivý žalúdok tak nerada si ho draždím keď nemusím…. Či je to prilis nezodpovedne? Antibiotiká mám po 10 rokoch😅 pondelok mám priniesť moč k dr

juliacenc
31. aug 2024

Vyber ich, su to dobre atb, pomahaju. Moze sa ti to vratit a budes mat problem, presne to sa mi raz stalo a potom to priznanie u dr… keby mohla zabila by ma pohladom

lilinka76
31. aug 2024

@ratka800 Antibiotiká sa vždy majú vybrať v plnej dávke. Keď ich vysadíš, nabudúce Ti nemusia zaúčinkovať a vypestuješ si rezistenciu.

ratka800
autor
31. aug 2024

Tak ďakujem baby normálne ich doberiem 🙂

slavka1988
31. aug 2024

@ratka800 pri zápale močových ciest som kedysi urobila veľkú chybu že tiež sa mi rýchlo polepšilo vysadila som lieky a potom sa mi to neustále vracalo,takze za mna určite douzivat a žiadne tanga nohavičky ale bavlnené klasické a držať sa v teple aspoň 10 dni a piť veľa minerálky čistej vody caju striedat 🙂 oplatí sa to riadne vyliecit