Antibiotiká suprax - máte s nimi skúsenosti?

spanielocka
27. nov 2019

Dobry den prosim vás mate skusenost s antibiotikami suprax 400 pre
dospelych ? po 3 dnoch ma zacal palit jazyk a vcera uz aj pery sa mi vyhadzali nestalo sa to niekomu z vas ? ze ci to moze byt z liekov dnes som uzila 6 tabletku a zase sa mi vyhadzala pusa cize zajtra volam rano Dr. len som chcela vediet ze ci ste niekto nemali podobnu skusenost 🙁dakujem

simsalabim
27. nov 2019

@spanielocka uz ich neuzivaj! Alergicka reakcia sa moze vystupnovat az ba zivot ohrozujucu. Predpisu ti ine, s inou ucinnou latkou.

spanielocka
autor
27. nov 2019

@simsalabim Nooo inak teraz ma
aj napadlo ze ma dusilo a to predtym vobec a dnes mi strasne aj zacalo busit sdrce och normalne mam strach 🙁

simsalabim
27. nov 2019

@spanielocka ak mas anithistaminikum, to si daj, ale ako ti klesa haldina v krvi, uz reakcia bude miznut (ak si teda nedas dalsiu tabletku). Antibiotika uz neuzivaj a zajtra si daj predpisat ine.

abdn16
27. nov 2019

Brala som ich uz 3x, a nikdy nic.

bagre
27. nov 2019

@spanielocka je to alergická reakcia, nedávať ďalšiu a dať pozor aj v budúcnosti aby ti ich nepredpísali... ja takto reagujem na biseptol

spanielocka
autor
27. nov 2019

@bagre Este sa mi toto nikdy nestalo a hlavne si ani nepamatm ci som niekedy uzivala suprax v minulosti mam novu obodvnu ona mi predpisala prvy krat antibiotika no musim jej rano zavolat