Antibiotiká a preháňanie

pupetko263
27. feb 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

Ahojte užívala som antibiotiká Betaklav a už na 4 deň ma začalo preháňať tak som a užívaním antibiotík prestala užívala som aj čierne uhlie trochu to pomohlo ale nie úplne stále mám riedku stolicu kedy sa mi to upraví dokedy budem mať riedku stolicu

dzulli1980
27. feb 2023

ATB sa majú dobrať, nemôžeš len tak prestať ... berieš probiotiká? Dodržiavala si odstup medzi ATB a probiotikami minimálne 2 hodiny? Ak si mala aj napriek tomu hnačku, mala si si dať napr. Tasectan ... hnačka je bežný vedľajší účinok takmer pri všetkých ATB.
@pupetko263

pupetko263
autor
27. feb 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@dzulli1980 áno mala som odstup 2 hodiny teraz dokedy to bude trvať?

duduska25
27. feb 2023

@pupetko263 hnacka je takmer bezny jav pri brani ATB. Brala si probiotika medzi uzivanim ATB?

anavixy
27. feb 2023

Tak to nikto netusi, len tvoja traviaca sustava… dalej uzivaj probiotika alebo enterol, mozes si dat aj tasectan alebo smectu, ak ti to tak prekaza, ale zas to ze mas riedku stolicu (ak nie je vyslovene vodova a velakrat za den) podla mna nie je az taky problem…

lucia851
27. feb 2023

@pupetko263 treba ich dobrat a dávať si probiotika