Antibiotiká a helicobacter

slniecko263
12. jan 2024
Používateľ slniecko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slniecko263.

Ahojte je tu niekto kto prekonal liečbu Helicobactera? Ako Vám dlho trvalo zotavenie po antibiotikách? Ja som mesiac a niekedy mi niečo nesadne na žalúdok taký ho mám ešte akoby slabý niekedy sa stane že musím utekať na WC musím jesť viackrát za deň a menších porciách užívam aj probiotiká dostanem strach keď ma niekedy pichne v bruchu alebo mám vetry že čo ak atď...asi to mám už v hlave lebo tie antibiotiká boli riadne silné a zle som ich znášala a už mám strach hovoria mi doma že mám byť pokojná že je to všetko OK že sa nemám báť že to chce čas na zotavenie hlavne ten žalúdok je tu niekto taký?

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
16zolik16
12. jan 2024

@slniecko263 aj ja som dostal 2 antibiotiká a ešte noplazu. Ešte len ich budem brat… keď si brala antibiotiká čo ti to robilo ako si sa cítila ?

slniecko263
autor
12. jan 2024
Používateľ slniecko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slniecko263.

@taynee neviem čo mám robiť ja dostanem strach aj z toho keď si chcem s prepáčením prdnúť že čo ak... A toto mi ostalo takýto strach z antibiotík na Helicobactera

slniecko263
autor
12. jan 2024
Používateľ slniecko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slniecko263.

@16zolik16 zle mi bolo od antibiotík

16zolik16
12. jan 2024

@slniecko263 normálne sa ich bojím brat😩 vieš mi opísať prosím ako ti bolo zle ?

stanulienkat
12. jan 2024

Bohužiaľ nič iné nepomáha na helikobaktera ako antibiotiká. Treba ich vybrať a zároveň tri hodiny po antibiotikách užívať probiotiká. Po antibiotikách sa ti naruši črevná mikroflóra a tá sa dlho bude spamätávať.

slniecko263
autor
12. jan 2024
Používateľ slniecko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slniecko263.

@stanulienkat ja sa bojím až prdnúť že čo ak... To mi ostalo od tých antibiotík lebo pri nich mi bolo veľmi zle bolesť brucha atď..ako dlho už je to mesiac

stanulienkat
12. jan 2024

@slniecko263 Biogaia. Mne velmi pomohlo.

slniecko263
autor
12. jan 2024
Používateľ slniecko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slniecko263.

@stanulienkat ja užívam Biopron premium Forte

slniecko263
autor
12. jan 2024
Používateľ slniecko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slniecko263.

@stanulienkat ani mlieko ani mliečne výrobky nejem čo sa bojím a takú mám chuť aj som schudla dosť

stanulienkat
12. jan 2024

@slniecko263 Ja som užívala tiež pri tomto probléme rôzne probiotiká a až keď mi gastroenterológ poradil Biogaia, hneď po dvoch tabletkách som cítila zlepšenie.
Rôzne probiotiká obsahujú rozličné probioticke kmene.
Za vyskúšanie nič nedáš. A ak mi dáš spätnú väzbu, budem len rada.

miroslavmy
14. mar 2024

@slniecko263 to nemusi byt z antibiotik. Hp sposobuje zapal tenkeho creva v ktorom sa vytvara enzym ktory rozklada histamin. Vysoka hladina histaminu ti moze sposobovat stavy uzkosti a xy inych problemov. Skus si nechat vysetrit histaminovu intoleranciu teda funkcnost enzymu diaminooxidazy. Tiez riesim podobny problem