Anti-beta-2-glycoprotein - hranične zvýšené hodnoty po potrate

lucka27391
29. apr 2024

Ahojte, nemáte niekto náhodou skúsenosť s antibeta2GP hranične zvýšené? Bola som na hematologii po potrate a toto jediné mi vyšlo hranične zvýšené 14.59. ostatné je v norme. Dostala som aspirit protect. Otehotneli ste? Alebo mali ste nejaké iné zdravotné problemy okrem potratu? Ďakujem.

lulu4174
4. sep 2024

@lucka27391 ahooj ako si dopadla ? Podarilo sa ti otehotniet? Tiez mam mierne zvysene glykoproteiny este neviem co to znamena.

lucka27391
autor
7. sep 2024

@lulu4174 otehotnela som druhýkrát, ale žiaľ opäť zamlčaný potrat, čakám či sa to nespustí samé aktuálne… na hemato som ale mala antifosfolipidove protilátky negatívne pri druhom odbere.. takže sa to nepotvrdilo

lulu4174
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lulu4174
8. sep 2024

@lucka27391 oooch to ma veľmi mrzí😪 ja mám tiež 2 za sebou, druhy bol tiez zamlčaný, takže ta uuplne chápem... verím že raz nám to vyjde. Ja len viem ze som mala zvysene glykoproteiny mierne ale este cakam na oficialne vysledky lebo toto mam podprahovo od znamej..a len sa domnievam ci to nema suvis s tymi lepivymi dostickami? preto som hladala nejake skusenosti a nasla som len tvoju presne k tomuto. Dakujem ti a prajem vam nech toto obdobie cim skor prezijete a nech je uz do 3 vsetko dobree😏