Angína

30. máj 2023

Ahojte, prosím o radu. V práci máme zapnutu klímu celý deň a ja som na ňu strašné hakliva. Stále ochoriem. Od včera večera ma strašné bolí hrdlo, keď prehltam a celkovo mám také červené a zapálené. Dnes ráno som si objavila v zadu na mandliach také niečo biele. Nie je to hnis len trocha mám po stranách biele a to bude asi z tej angíny. Myslite, že potrebujem hneď na to antibiotiká? Zatiaľ mám také spreje do hrdla a pijem čaje. Vedeli by ste mi ešte niečo okrem toho odporúčit, čo napríklad pomohlo vám? A čo hovoríte na dorithricin? Ako som citala, tak to je antibiotikum. Mala som v noci len zvýšenú teplotu, ale už mám zase normálnu. Nechcem hneď teraz antibiotika lebo začiatkom mesiaca som bola tiež chorá a mala som Sumamed, tam by som bola nerada zas na antibiotikách :(. Ďakujem za každú jednu radu.

zuzkaa1991
30. máj 2023

Na hrdlo odporúčam.glimbax kloktanie ale uz aj opäť aj sprej dostupny u nas doma nesme chybat hned ako citime hrdlo doma.kloktame ;).do 2 3dni prejde skuste
Jasne kludne doritricin
Ja som schytala daco od manžela dajaky virus doniesol domov dva dni. Ma.hrdlo.bolelo vkuse
Tak jeden den som nesledovala cas kazdu hodinu som si daco dala (doritricin glimbax pastilky na cmulanie) ale dala som si aj 3krat.denne nurofen za 2 3 dni.som bola.ok

luccija
30. máj 2023

Doritricin je vyborny, tantum Verde pastilky, jox tiež som bola min.tyzden chorá a toto mi zabralo

mattina8991
30. máj 2023

Na angínu určite jox, doritricin a rôzne pastilky sú slabé aj keď to je lokálne antibiotikum 😊 a čaje piť iba letné, pretože horúce a teplé nápoje podporujú zápal.

marcelmolnar
30. máj 2023

Jox aj mne vždy zaverie

certica22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
certica22
30. máj 2023

Určite nasadiť tekuté colostrum 😉

marcelmolnar
17. júl 2023

Urcite skus jox.....nastrieľal do hrdla a vypnúť neprehltat....aj tantum verte na kloktanie je dobre....