Alventa 75 - žiadna radosť, cit a ani emócie

mirka_8
6. mar 2021

Prosim Vas uz piaty tyzden uzivam alventu 75 uz aj porobim ale ziadna radost cit emocie vsetko vidim v zlom emocie city sekundove. Som uz nervozna s toho strasne chcem vsetko aby uz bolo dobre ked je nejaky stres klepe ma alebo zmena neviem vypnut tie myslienky zle zacne ma klepat to preto ze ten serotonin sa este nevytvoril urcite mi navysi ako mam vediet ze mi ucinkuju nejako..

julka828
7. mar 2021

@mirka_8 to pocitis taku ulavu vsetka ta tazoba zrazu opadne zatial ti asi este nepomahaju. Mne kym nastavila presne vhodne davkovanie a druhy liekov preslo 8 mesiacov

mirka_8
autor
7. mar 2021

@julka828 to mi ani nehovor ja uz s toho zcvoknem ja sa neviem ukludnit ci to robi ten sprosty neurol ja uz mam strach aj k nej ist..

julka828
7. mar 2021

@mirka_8 praveze je dobre k nej ist povedat ze sa to nezlepsuje tak ti navysi ... Mne kym ozaj zabrali tak beriem alventu 150 alventu 75 neurol medotrigin valdoxan a olanzapyn. Vsetko mi to davala postupne ked sa stale nic nelepsilo ale teraz to uz mam super nastavene a tiez som myslela ze sa to nikdy nezlepsi

mirka_8
autor
7. mar 2021

@julka828 mne uz chcela navysit ale mala som pocit ze sa to zlepsuje ja vladzem porobit ist vonku len tie strachy ja sa potrebujem ukludnit zo zaciatku uzivania som vedela aj meditovat citat knizku ale ako som dala neurol na spanie je to katastrofa ako keby som mala obsesie ja neznasam tie lieky co to robia s clovekom za to ze nemam ren serotonin vidim vsetko zle dakedt mam zablesky ze nieco aa uz deje

mirka_8
autor
7. mar 2021

@julka828 ja sa potom seba bojim ze dom ako debil a ty sa naco liecis davas si aj vitaminy

julka828
8. mar 2021

@mirka_8 neberiem ziadne vitaminy tych liekov mam aj tak dost a mala som tazku depresiu ale ako vravim u, je to teraz super vsetka tazoba uzkost atd je prec

mirka_8
autor
8. mar 2021

@julka828 ja mam tiez tazku podla doktorky

mirka_8
autor
8. mar 2021

@mirka_8 ako sa ti prejavovala

julka828
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirka_8
autor
8. mar 2021

@julka828 ja mavam obsesie ja zase porobim aj operem aj upracem len tie myslienky mas aj deti z coho ti to zacalo.. Ja ked som ich zacala uzivat vedela som sa ukludnit mam trasy ale s tych myslienok uz mi to ide na nervy ja uz ani plakat neviem ja uz dakedy neviem ani kto som mne sa stale minulost vracia

derdia
13. júl 2023

Ahoj ako sa mas po case?