Alkohol a antidepresíva

25. máj 2024

Budem mať čoskoro 18 a nikdy predtým som nepísal alkohol. Tým, že budem mať oslavu, tak samozrejme chcem oslabiť 18 ako sa patrí 😅🥃🥃🍻🥂🍹🍸… Beriem Spitomin a Fevarin 3x denne. Mám ten deň úplne vynechať lieky ? Lebo asi by to bol zlý nápad kombinovať.

autor
25. máj 2024

.

autor
25. máj 2024

Nepila

autor
25. máj 2024

Osláviť - autocorrect prepáčte 🥴

kitycat
25. máj 2024

Budes dospela, rob si co chces a nes za to nasledky 💁‍♀️

autor
25. máj 2024

@kitycat pýtam sa na reakciu lieky a alkohol a nie, čo urobím, ak budem opitá

markusrasford
25. máj 2024

Určite nie. Zla kombinácia. Osláv to bez alkoholu

aliaray1
25. máj 2024

Pozri si pribalove letaky a ak si nie si ista, spytaj sa to svojho psychiatra, hm?

autor
25. máj 2024
autor
25. máj 2024

@aliaray1 u psychiatra mám najbližší termín až po narodeninach a nenapadlo mi sa skôr ho opýtať , nebudem mu volať

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svetlonos
25. máj 2024

Hodne blba kombinácia! Kamoskin šéf to robil. Antudeoresuva a večer fkasu vína- lebo nemohol spávať. Úplne mi prepinalo. Nerob to, ser na to! Sú perfektné vína nealkoholické, chutia uzasne. To si kľudne daj. Ale ešte si aj nikdy nepila alkohol a nevieš ako na teba pôsobí.
Ale ja napriklad keď som mala zlú náladu a pila som, nebolo to vobec dobre. Po tomto zistení som už pila len keď som bola uplne v pohode, inak som ostala pri nealko. Nerob to až si z oslavy 18 narodenín neurobíš tragédiu.

autor
25. máj 2024

@taynee ďakujem pekne, 4-5 dni než antidepresív by som nevydržala. Už sa mi stalo, že som si zabudla dať a už som cítila ako mi prichádza úzkosť.

autor
25. máj 2024

@svetlonos ďakujem pekne

denithestrange1993
25. máj 2024

Daj si pripitok,to ti bude stacit.

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
guudy
26. máj 2024

Daj si pripitok a nasledne miesane nealko drinky.