Algifen kvapky a alkohol.

helenka999
5. sep 2019

Dobry vecer mam otazku ak som pred hodinou uzila algifen kvapky mozem si teraz dat pohar vina ci nie
?

sissahh
5. sep 2019

@helenka999 kľudne aj 2 :D algifen sú kvapky proti krčom a bolestiam 🙂

helenka999
autor
5. sep 2019

@sissahh dobre tak to skusim 🤣

tabitana
5. sep 2019

Môžeš, bude ti lepšie hrať 😉

helenka999
autor
5. sep 2019

@tabitana hrať?

maminkasisa
5. sep 2019

Ja by som si urcite nedala.... v pribalovom letaku sa pise, ze nie alkohol, pamataj na svoju pecen....

marticka85po
5. sep 2019

Silné kvapky od bolesti a víno??? To vážne? Pečienka sa vám poďakuje

helenka999
autor
5. sep 2019

@marticka85po zalozila som diskusiu lebo sa na to pytam takze ak chcete komentovat .tak bud nie nerob to alebo ano mozes si dat .. naco zbytocne keci okolo toho

helenka999
autor
5. sep 2019

@maminkasisa dakujem za radu

sissahh
5. sep 2019

@marticka85po niesu vôbec silne ;) silnejsie sú napr.tramalove kvapky a podobne čiže kľudne môže dať pohár vínka 🙂

marticka85po
5. sep 2019

@helenka999 myslím že si natoľko inteligentná aby si vedela že akýkoľvek liek od bolesti sa nesmie kombinovať s alkoholom.

helenka999
autor
5. sep 2019

@sissahh viem to ze na antibiotiká nikdy.... ani na ibalgin by som si nedala ale algifen to neviem preto sa pytam

helenka999
autor
5. sep 2019

@marticka85po tak asi niesom inteligentna .. uplne staci ze si inteligentna ty a vies to co ja nie 🙂 no

marticka85po
5. sep 2019

@sissahh pre niekoho kto nikdy nebral tramal môže byť silný aj metamizol čo je v Algifene.nehovoriac o Tom že niektoré sa cítia po ňom ako opité.

marticka85po
5. sep 2019

@helenka999 tak potom treba čítať príbalové letáky

helenka999
autor
5. sep 2019

@marticka85po tak potom zbytocne nekomentuj

sissahh
5. sep 2019

@marticka85po kľudne si ho môže dať kvapky tohto typu sú slabé a po hodine sú už dávno vstrebane cez pečeň som zdravotná sestra preto viem trosku poradiť 🙂

helenka999
autor
5. sep 2019

@sissahh tak to si teda dam 🙂

sissahh
5. sep 2019

@helenka999 kľudne jeden pohár nikoho nezabije kebyže sú to antibiotiká tak jasne že nie alebo tie tramalove ale tieto kvapky sa dajú v pohode 🙂

limetka69
5. sep 2019

no baby, umieral mi pes v bolestiach, zo zufalstva sme mu davali algifen, ktory mi kvapol na teplaky a vyzral mi tam flak ako savo, cize podla mna urcite nie su slabe, fungovala som na nich pri bolestivej mrche a boli jedine co zabrali, ale aj na lieky som pila a som tu, :D samozrejme vynimocne sa nic nestane, ked to nie je pravidlo, pecen sa zregeneruje ak na to dostane prilezitost 🙂

helenka999
autor
5. sep 2019

@sissahh dakujem za radu

helenka999
autor
5. sep 2019

@limetka69 urcite dostane prilezitost . Ja nepijem ako fakt si dam vynimocne pohar vina ktomu jednu cigu a idem spat 🤣

limetka69
5. sep 2019

vieš prečo sa nemá piť na antibiotiká? lebo sa opiješ a zabudneš si dať dávku v čase kedy máš brať 🙂 ... neberte to ako návod :P
@sissahh

helenka999
autor
5. sep 2019

@limetka69 🤣🤣🤣🤣 teraz som sa zasmiala haha

montemotherone
5. sep 2019

@helenka999 jasné že môžeš... Len sa potom nečuduj 😏

montemotherone
5. sep 2019

@limetka69 presne.môj muž brával algifen, keď už mu nič proti bolesti hlavy nezaberalo. Ja keby mám bolesti a niečo mi zaberie, som rada že som rada, a nie ešte by som myslela na chľast 😕

pertu
5. sep 2019

Niektore atb sa nemozu uzivat s alkoholom preto, lebo maju antabusovy efekt. Algifen patri medzi silnejsie neopioidne analgetika. Ked to skombinujes s alkoholom, moze to zosilnit ich utlmujuci ucinok. Zabit ta to nezabije. bezne ludia kombinuju alkohol s fentanylom, morfinom aj heroinom,ani to ich nemusi zabit, ale urcite sa to neodporuca.

siska53
5. sep 2019

@helenka999 po hodine?? Ee..budes ako nadrogovana..algifen je silny.. ten som brala, ked mi na menzesove bolesti uz nezaberali ani 3 400kove brufeny..

sheila72
6. sep 2019

Môžeš 🙂 a nič si nerob z tých "múdrych hláv" 😁

ukulela
6. sep 2019

@helenka999 pozri, dala si si, OK. v pribalovom sa pise:
Algifen Neo a jedlo, nápoje a alkohol
Počas liečby sa nesmú konzumovať alkoholické nápoje.
@marticka85po ti svoju radu aj odovodnila. ale ty rasej uveris, ked niekto napise, ze algifen je slaby (no asi nie az tak, ked je len na predpis) a nic neskodi. potrebovala si si len odobrit, ze si chces dat vino. dobre napisala aj @pertu. pohar vina s algifenom ta nezabije, ale ako pristup k zivotu a zdraviu - nic moc. nabuduce si daj na paralen, potom na dalsie lieky ...

maminkasisa
6. sep 2019

@sissahh algifen su silne kvapky, su len na predpis aj v nemocnici davaju po operacii do zily od bolesti...