Alergia na roztoče

lucioska
19. jún 2024

Dobry den, chcela by som sa poradit, synovi zistili alergiu na roztoce, na travy a ine veci, pravdepodobne to ma aj starsi syn, aj ked on este nema zistenu konkretnu alergiu...Rozmyslam o kupe antialergickych obliecok na paplon, vankus, takisto nejakeho potahu na matrace. Viete mi poradit co by bolo najvhodnejsie, nejaku znacku s ktorou ste spokojne a ci vidite aj rozdiel u deti ked ste to zacali pouzivat? Dakujem za rady

doriiis
19. jún 2024

Anti alergický poťah na čokoľvek ti bude málo platný,ak nezabezpečis,aby si roztoče veselo nežili v matracoch,vo vankúšoch a perinach.
Vyhodiť všetko perové,paperove a všetko,čo išlo okolo peria.Kupit paplony,vankúše plnené umelinou.
A kúpiť hlavne kvalitný vysávač na roztoče.A tým pravidelne vysávať všetko.Odporucam Teslu.Ja som spokojná.
Pravidelne prezliekať periny a raz za mesiac kompletné oprať paplony,vankúše a poťah na matraci.Prat na 90 stupnov
Plysaky a záclony preč uplne

kacena4
19. jún 2024

ja pouzivam scan quit aj podusky a periny, konkretne niektore sa daju prat na 90st. a ani po rokoch prania sa neznehodnocuju návliečky nemam speci menim ich pravidelne

janinah
19. jún 2024

Googli odborné info.z poťahov odp.zn.pristine