Alergia na nikel - zmiernenie prejavov

romanka_369
19. mar 2021

Baby prosim Vas tie ktore mate alergiu na nikel, nemam teraz na mysli tu kontaktnu ale hlavne na potraviny. Ako ste sa alebo co Vam pomohlo na zmiernenie prejavov.?.. Ja mam uz asi 4 mesiace tvoriace sa pluzgieriky na rukach, chrbte, bruchu a nohach..nepomaha mi nato absolutne nic a uz som z toho zufala..vedome nejem potraviny ktore viem ze obsahuju viac niklu, masticky ani lieky nepomahaju..niekedy mi zacnu tie miesta blednut ja sa tesim ze hadam to uz bude dobre a za tri dni su zas nove pluzgieriky a cervene miesta spat😔..

veronikaszabova
20. mar 2021

@romanka_369 mam sice kontaktnu alergiu na Nikel, ale pomaha mi Belogent. A z liekov beriem Cezeru 3x1 tabletku.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romanka_369
autor
20. mar 2021

@viestta kontakt nemam uz roky lebo som sa vyhadzovala od pracky na opasku, od nausnic a podobne..tieto vyrazky riesim uz aj s imuno aj s koznou ale len skusaju..robili mi testy z krvy na potraviny ale vsetko vyslo negativne a akurat kozne testy vysli na nikel..tak ja uz neviem😔..mala som rozne telove kremy, vysusujuce pudre, lieky, teraz mam nejaku kortikoidovu mast ale vobec nic to nerobi🤷‍♀️