Alergia na farbu na vlasy. Ako sa liečiť?

levicat
20. máj 2013

Ahojte mal niekto alergiu na farbu na vlasy?vyrazky mokvajuce ?ako ste sa liecili?sama doma na ulicu nechcem vynst pokial to nieje akutne!!!

linda20111
20. máj 2013

@levicat ahoj mne sa to stalo raz, boli to take lepkave hrce aj vlasy sa lepili, som to umyvala vodou lebo som si myslela ze som zle zmyla farbu. zmizlo mi to samo asi po 3dnoch

levicat
autor
20. máj 2013

no mam toto mam pocit ze to nezmyzne lebo sa mi zmlokvavela cela hlava a strasne to boli svrby paly

linda20111
20. máj 2013

@levicat ja som mala len na par miestach vzadu nesvrbelo ani nepalilo tak neviem.... ale hlavne by som to oplachovala cistou vodou alebo odvarom z repika aby sa vyplavili vsetky ciastocky farby a nedrazdilo dalej to pokozku.

levicat
autor
20. máj 2013

repik mam uz nachystany a idem vecer na to uvidim co sa stane ale co mam v okoli vlasov vyhadzane tak mi to trochu uz ukludnilo na chvilu ,,ale potom ma to znova svrby musi to len zmyznut :(

linda20111
20. máj 2013

@levicat koza sa ukludni ked sa to zmyje, hlavne ze vlasy ostali 🙂 za tri dni to uz ani vidno nebude ze tam nieco bolo 🙂

levicat
autor
20. máj 2013

dufajme

katecameron
20. máj 2013

moja to vobec nemusí byt alergia aj moj syn mal taketo nieco ako opisujes je to infekcne ochorenie ak ti to neprejde do 3dní chod k lekarke

beruska87
25. apr 2017

Ahojte baby! Farbím si vlasy 15 rokov, ale poslednú dobu ma svrbí hlava po farbeni (aj doma, aj u kaderníčky) Naposledy pred cca 3 tyzdnami som sa farbila overenou znackou no nasledovalo príšerne svrbenie pokožky hlavy, na to som odcestovala, čiže boli veľké zmeny v stravovaní, vode na sprchovanie, ku tomu som mala podprsenku, ktorú som pred cestou bielila Vanishom a nie som si istá či sa v práčke potom vyplachla tak akoby mala, spomínam to len preto, že svrbenie sa rozšírilo po krku a celom trupe, nezabral dithiaden ani zodac, vôbec netuším, čo sa so mnou deje, z čoho to mám. Je to bez vyrážok, mokvania, ale to svrbenie je neznesiteľné 😢 Môže alergia na farbu mať až takéto následky?

domuska23
3. júl 2017

Dobrý večer vám prajem pred vcerom mi farbili vlasy a dostala som alergiu na farbu a svbri ma hlava ale iba dole kde mám farbu modrociernu farbu a farba mi ešte ostala aj na krku a mám tam červené fľaky a mokvanie a svrbenie a mám to troška to mám opuchnutu,ako by som sa toho zbavila aby ma to nesvrbelo aby mi to zmizlo a s čím by som si to mala umývať aka masť by mi pomohla.

fotoarch
28. apr 2020

@beruska87 ako si prosím ťa vtedy dopadlo, riešim svrbenie tela, v dni keď som si farbila vlasy a predtým chytila alergiu na slnko, momentálnej aj ja. Vďaka za odpoveď.