Aký máte názor na tetovanie v lete?

30. júl 2020

Pekne doobedie prajem, baby zajtra idem na malinke tetovanie, na ruku, viem ze by sa v lete tetovat nemalo ale uz to mam dohodnute 3 mesiace nakolko idem k znamejsiemu taterovi, on tvrdi ze normalne tetuje ludi aj v lete ked su taketo teploty, len aky mate nazor vy? Lebo vsetko sa v lete meni ked je teplo aj koza je spotena a chapete... aby sa to dobre hojilo.. viem ze sa nemozem kupat aspon 2 tyzdne s tou rukou a byt na slnku

fomelka
30. júl 2020

Tak chodia aj v lete na tetovanie ľudia ale zase záleží aj od toho na akom mieste na tele to budeš mať. Či to máš napríklad počas dňa priamo vystavené slnku alebo to máš schované aspoň pod oblečením a podobne. A on by ti mal povedať ako sa o to starať aby sa ti to pekne zahojilo

s_a
30. júl 2020

Keď je to malé tetovanie tak podľa mňa v pohode.. ja som si dávala robiť koncom mája väčšie na hrudi a v júni na ramene a už bolo dosť teplo, hlavne keď som sa spotila pod oblečením a prežili to obe tetovania

jancazvalova
30. júl 2020

Presne pokial je male, tak si ho len natieraj mozno by som si ho 1 tyzden niecim prekryla, kedze fakt vonku teraz to slnko dost pali

dankovicova
31. júl 2020

môj muž bol aj v lete a v pohode, akurát aby si to nevystavovala nejako slnku, nech sa ti to pekne zahojí

zuzlaka
31. júl 2020

Hlavne aby si si neopaľovala to miesto, kde budeš mať tetovanie. Síce sa to bude viac potiť, ale dá sa to prežiť 🙂

mirka414
10. aug 2023

Moje dnešné a koncom septembra idem do Egypta chalan tetuje denne len mi vravel ,že je dobre pár dni neísť hneď sa kúpať a nevystavovať moc na slnku že inak problém nieje