Aký máte matrac, keď máte problémy s krížami a platničkami?

10. júl 2020

Ahojte, chcem sa opytat dievcata, tie ktore máte problémy s krížami a platničkami, aký máte matrac? Uvažujem nad kúpou nového a neviem aký. Viem, treba skúsať ale či náhodou mi niektorá neporadi 🙂 kludne mozete dať aj link, ďakujem vopred!

mummy01
10. júl 2020

No,ja som spala aj na tvrdsom,to bolo zle. Potom som si kupila taky ten vrchny matrac z pamätovej peny a stale zle. Momentalne spim na uplne obycajnom,len molitan ten zlty a super,som bez bolesti. Mam poskodenie platniciek a deformaciu panvy. Takze,ja fakt neviem🙈

kacena4
10. júl 2020

presne makky, je to problem zohnat. aj v nemocnici po operacii sme mali obycajny molitanovy madrac je uzasny. nic som necitila, prisla som domov mam polomakky a uz trosku citim tlak na chrbte a hlavne bokoch, takze najmaksi aky zozenies. napr. v zdravotnickych potrebach predavaju podobne ako maju v nemocnici su pogumovane aj antidekubitne molitanove a nie su ani drahe.

autor
10. júl 2020

dakujem baby, buduci tyzden zacnem hladat 🙂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
10. júl 2020

@viestta to som vobec nevedela, dakujem ti 🙂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ankasek
10. júl 2020

pozri stránku more-matracov.sk. Kúpila som si tam matrac tiež mám problémy s krížami. Bol v akcii 1+1. Tuším sa volal Kristína. Spí sa úžasne.

autor
10. júl 2020

@viestta veď to, človek sa ničoho nedočká a hlavne sa nedozvie to, na čo má nárok

autor
10. júl 2020

@ankasek dakujeem 🙂

lavienocka
10. júl 2020

Materasso, pružinovy

medeaa
10. júl 2020

Tastickove matrace su naj, to su pruzinove ale mali by mat pruziny v takych puzdrach ci co. Ja mam matrac co ma soft a hard stranu, cize si ho otocim podla toho, na aku makkost sa citim. Kupila som ho ked sme si davali robit postel, tak firma ponukala aj matrace. Na tomto by som rozhodne nesetrila, veru.

sandia1
10. júl 2020

ja mam problemy s chrbticou a mam tvrdy penovy matrac Morgedal, a som s nim spokojna

janka_266
11. júl 2020

Tastickovy od vegas, najlepšie investované peniaze. Ale že čím sme starší, tým má byt mäkší. 😊

zbruna
11. júl 2020

Mikrotaštičkový - slovenská firma SEGUM

panelacikova
11. júl 2020

@zbruna od Segumu mám matrac necelý rok. a práve v tomto poslednom období mám šialené problémy celkovo, na 90% však súvisiace s nezdravým spaním. veľmi ľutujem, že som ho kúpila. stál ma celý majetok (obrazne) a z mesiaca na mesiac sa mi zhoršuje chrbtica aj krčná. jednoducho stále bolia, stále sa cítim nevyspatá, stále ma kdesi seká v krížoch (predtým na totálne tvrdom matraci na starej posteli sa mi to nerobilo). nechala som sa nahovoriť predajcom, kúpila som posteľ i matrac. posteľ na prd, matrac síce pekný a kvalitný, ale zrejme mi nevyhovuje po zdravotnej stránke :( predtým som mala tvrdý podklad a na tom molitán a veruže, mala som omnoho menej problémov s chrbticou a vecami, ktoré s ňou súvisia

zbruna
11. júl 2020

@panelacikova To mi je luto. My mame tieto mikro-tastickove 7-my rok (tvrda a maksia strana), a sme velmi spokojni. Na inom zaspime horko-tazko...

aaadkaaa
14. júl 2020

Mam dlhodobe problemy s driekovou aj krcnou chrbticou, vysunute platnicky a roky som mala obyc.molitanovy madrac a zaslo to tak daleko, ze rano aj 10 minutsom lezala a doslova sa kyvala z boka na bok, aby som sa rozhybala a vedela sa postavit. Nevedela som uz ani spavat. Uz rok mam dormeo aloe vera, je tvrdy, ale perfektny, akonahle spim na inom, chrbat mam cely rozhodeny a musim ist na masaz...podla mna najlepsie je vyskusat co ti bude vyhovovat, nez vysolis celu vyplatu za nejake matrace

panelacikova
14. júl 2020

@aaadkaaa no ale ako to vyskúšaš bez toho, aby si tie peniaze minula. Čo pôjdeš skúšať k susedom? 😊

aaadkaaa
14. júl 2020

@panelacikova tak napr.dormeo ma ponuku na vratenie penazi....a ist nórmalne niekam do predajne a skusit, ci je to cloveku vobec prijemne na takom lezat. Ja napr. Na makkom neviem lezat, hned mi je to neprijemne

panelacikova
14. júl 2020

@aaadkaaa ja som skúsila na predajni a zdal sa mi super. Ale za pár minút nezistis, čo ťa čaká po roku ☹️

aaadkaaa
14. júl 2020

@panelacikova tak hlavne je vediet, ci ti vyhovuje tvrdy ci makky matrac, to zistis aj na nejakom gauci, my mame polotvrdy a aj ten mi je makky, takze som vedela. Lebo ozaj kazdemu ine vyhovuje