Aký make up na leto?

lyduuska2
11. máj 2014

ahojte... onedlho idem na "letnú" dovolenku do Dubaja, kde je už teraz riadne teplo... Nechcem si dávať na dovolenkách kilo make upu, tak som rozmýšľala si dať len nejaký BB cream alebo niečo podobné ľahké, ale zároveň s dobrým krytím a najlepšie by bolo aj s ochranný faktorom... nemáte nejaký dobrý typ? 😉 Ďakujeeeem 😎 😎

sissy27
11. máj 2014

@lyduuska2 tak ja na dovolenkách pri mori jediné farbičky, čo používam, je lesk na pery a vodeodolná maskara (ak sa mi veľmi chce)... s akoukoľvek, aj tou najľahšou omietkou, by som sa necítila dobre, teplom a vlhkom sa aj tie najodolnešie roztekajú...

lady511
11. máj 2014

@lyduuska2 treba sa dobre opálit a nepotrebuješ make up,,ja to tak robím,,alebo skoč do solárka,, 😉

katkabalon
11. máj 2014

Ja používam Artistry na zamedzenie mastneho vhľadu je geniálny vôbec sa neleskneš a má ochrany faktor 20 UVA/UVB soláriá ti tak môže pomôcť k pigmentovým škvrnám alebo k rakovine kože . Určite si daj niečo s ochranným faktorom lebo tam je predsa to slnko silnejšie ako u nás. Sú aj špeciálne krrémi na tvár s blokatormi proti poškodeniu pleti .

sintra
12. máj 2014

ak do Dubaja, mozno by som to otocila a nekupila make up, ale tonovany krem na opalovanie s vysokou ochranou, ma napriklad Bioderma

stanislavao
19. máj 2014

prosim o radu. kde sa da kupit BB cream Eucerin ? ? ? mala som vzorku z casopisu MAMAMA ale neviem to nikde zohnat. ani na nete som to nenasla. a bol fakt prijemny ten krem. Dakujem za rady. Alebo aj odporucanie ktory BB je este fajn. nechcem DM a ani Nivea a ani Garnier - mam pocit, ze v nich je moc make-upu a malo kremu.

blue_eyes
19. máj 2014

ja žiadny make up v lete...ale slniečko 🙂)))

kobliha22
19. máj 2014

Já v létě nepoužívám žádný make-up, pak budu mít bílí obličej místo toho aby se mi opálil 🙂 a ani v zimě ho skoro nepožívám. Používám ho jen pokud jdeme někam do společnosti.

22beba
19. máj 2014

žiadny 🙂

althejka
19. máj 2014

ziadny.maximalne bb krem

nika2212
19. máj 2014

len bb krem garnier abo nivea no nic ine bude vonku teplo a nikto nepotrebuje aby sa potil z make-upu ak sa ti opali plet nebudes potrebovat nic lebo bude sama taka sneda len si nedavaj slnecne okuliare lebo ti zostanu flaky neopalene 🙂))

ivmani
19. máj 2014

ahojte ...nielen pre maminy ale aj pre vsteky zienky,, slecny, damy...som zacala pisat novy blog, kde bude postupom casu vsetko mozne...ak by ste mali chut sa trosku odreagovat a pocitat, budem rada ak pozriete 😉 http://ivmanijoh.blogspot.sk/
Inak na leto jedine BB krem 🙂 pekny zvysok dna zelam