Aký liek pomôže pri zápale močových ciest?

29. nov 2022

Ktorý liek vám rýchlo pomôže pri zápale močových ciest, nič prírodné ale riadna "chémia" na mňa bylinky neúčinkujú, vedeli by ste mi poradiť,

lb1984
29. nov 2022

Mne jedine na predpis monural. Ináč bylinkové čaje a voľnopredajné lieky - nič z toho žiaľ.

simonkazga
29. nov 2022

Antibiotika a kým zaberú Rowatinex kvapky 3-5x denne 5-7 kvapiek. Chutia otrasne, ale účinné

nikpa
29. nov 2022

Keď nič prírodné tak jedine ATB. Mne pri silnom zápale naposledy veľmi rýchlo zabral Ciplox

malacibulka
29. nov 2022

Raz mi dala lekarka vo vode rozpustne ATB, vypila som to ako prasok. Magic! Odvtedy stale chcem len take.

monika030
29. nov 2022

Monural. Je to ATB rozpustné vo vode, je to jednorázová dávka, odporúča sa vypiť večer pred spaním. Som neverila, ze jeden taky sáčok mi dokáže pomôcť.

iramka
29. nov 2022

Kym zaberu ATB, tak d manoza, napr blokurima, ked je to akut, davam si castejsie nez pisu (kazde 3 hod)..Lebo vraj 99% toho vycikas, tak je to aj tak jedno podla mna..pri tom vacsim mnozstve citis ulavu do cca 10 hod v zmysle viditelne krvavy moc na moc okom neviditelna krv, ale testom sa Este odhali..+ par dni Este dodrziavat davku a mas po zapale..

saxana000
29. nov 2022

Kapucinka a brusnice.niekomu aj plzenske pivo ze to preplachne mocovody.ale to su take babske recepty..radsej chod k lekarovi po.lieky

myrra81
29. nov 2022

mne tiez nezabera nic z lekarne, jedine ATB Ciprinol 500, mavam to vzdy z prechladnutia