Aký je postup pri výbere znamienok?

8. mar 2023

Ahojte, aky je prosim Vas postup pri vybere znamienok? Mam papier od koznej a odporucila mi milosrdnych v BA, ale kam volat? Komu volat? Ja som jelen z toho...

Dakujem!

luccija
8. mar 2023

Robí to chirurg
Tiež patrím pod milosrdnych, ale dali mi termín za dlho našla som super doktora v Ružinovskej poliklinike, ak by si chcela...jedno znamienko 40, ak dve 60 eur je to už s histologiou Marek Ševčík termín do tyzdna

renka30
8. mar 2023

chirurgia, ale v zasade mozes ist kde chces, nemusis len k milosrdnym

simonah73
8. mar 2023

aj ja mam papier od koznej a v piatok ideme aj s dcerou do Chirkozu na Kladniansku. len teda dam sa plati.

zmrzlinka2021
8. mar 2023

najdi si alen dimov - na zahranickej, chirurg

termín más do cca 10 dní

simonah73
8. mar 2023

@zmrzlinka2021 on pracuje aj v tom Chirkoze, vykonaval aj mne zakrok, vtedy tam robieval v pondelky.

autor
8. mar 2023

@luccija Dakujem, je na nete aj nejaky cennik?

autor
8. mar 2023

@renka30 lenze mne treba asi 5 vybrat... U sukromnych by som pidla mna platila vela. 😏

autor
8. mar 2023

@renka30 a kde sa este neplati za vybratie?

luccija
8. mar 2023

Ja som obvolala asi 4 aj chirurga v Petržalke na zdr.stredisku všade sa niečo doplácalo a mne to surilo, lebo ma svrbelo a veľmi narástlo

denisah6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zmrzlinka2021
8. mar 2023

No lenze ak mas dovod od lekarky, cize je tam riziko, kasli na peniaze.

Ja osm si volala volakedy k milosrdnym, a neverila som aky termín mi dávajú....

Zdravie je viac ako peniaze. Nikdy na sebe nešetri.

autor
8. mar 2023

@luccija Dakujem, a tento pan doktor potrebuje aj odporucanie od koznej lekarky?

autor
8. mar 2023

@denisah6
@zmrzlinka2021 ja mam dost velke na chrbte a rastu. 🤦🏻‍♀️ Pred tehotenstvom boli ploche, teraz su vypukle a vadia mi uz, tak radsej ich chcem dat prec. Mavam este vela drobnych, ktore vzniknu hlavne po lete... 😏

luccija
8. mar 2023

Áno, kožná mu napísala, že ma zobrať o pár mm viac ako bežne plus histo a klasický chirurgicky nie laser
@denisah6 neviem ako to je, ale tiež som mala na hrudi na leme pri podprsenke a platila som.Ja, keď som videla cenníky ostatných ešte som bola rada

kiwi3
8. mar 2023

neplatilo sa u stefanaka v ruzinove, ale bola som tam pred par rokmi, neviem, ci sa to uz nezmenilo. o inom neviem, vsade inde som vzdy platila, aj ked mi to znamienko zavadzalo. asi iba mimo ba take este najdes

autor
8. mar 2023

@luccija
@kiwi3 Dakujem vam! Velmi ste mi pomohli! ❤️

oli18
8. mar 2023

U nas v statnom OUNZ je ambulancia plastickej chirurgie. Tam bol mm s vymennym listkom a neplatil vobec nic.

autor
9. mar 2023

@luccija mozem sa este opytat, treba sa total vyzliect do naha? Znamienko mam na chrbte iba.

kvetinka75
9. mar 2023

no tak stačí iba do pol pása predpokladám. Podľa toho kde na chrbte ho máš. Aby ti nezašpinil podprsenku. Mne vyberali na spodu chrbta a mala som podprsenku, keď mi vyberal kúsok nad podprsenkou, dala som si ju radšej dolu.

mondolina
9. mar 2023

určite nie do naha

autor
9. mar 2023

@kvetinka75
@mondolina dakujem krasne!

luccija
9. mar 2023

Nie, mala som rifle a podprsenku