Akútne potrebujem USG

16. sep 2024

Zdravím, v prípade že akútne potrebujem UsG ale všade sa objednáva dopredu. Čo mám v takom prípade robiť ?dakujem

sisa_s
16. sep 2024

V takom pripade ma lekar napisat na ziadanku statim a riesit to akutne v nemocnici...ak si len ty myslis, ze si akutna, tak ti vyhoviet nemusia, pacientov je vsade vela

domka222
16. sep 2024

Akútne ho potrebuješ pre lekára, alebo pre seba? Ak pre lekára, mal ti to napísať do výmenného. Ak pre seba,skús sa spýtať, či nevezmú skôr keď pôjdeš na priamu platbu

taktotedanie
16. sep 2024

Tak bud budes hladat lepsie, ine mesta, iny kraj sukromne ambulancie alebo ak je to az tak urgentne mala si mat vymenny listok od lekara v rezime A statim ako akutne, vtedy by simala byt vysetrena do 24hod resp termin takmer okamzite
Pokial ty sama si zhodnotila, ze potrebujes usg tak nemas na to indikacii a nie vsetko sa da poriesit peniazmi pretoze bez vymenneho listka ta malokto osetri aj ked pojdes ako samoplatca

lubossi
16. sep 2024

Si z BA?

sszuzu8
16. sep 2024

Ak si z Košíc v myslave robia rôzne usg. Je to rýchle a výsledky sú hneď. Len si zaplatíš. Nepotrebuješ výmenný lístok a ceny nemajú prehnane

domka222
17. sep 2024

@taktotedanie prečo? Ja na priamu platbu som vôbec nemala problém dať spraviť sono sebe a aj synovi. Práveže priama platba je preto,lebo nemáš výmenný lístok

taktotedanie
17. sep 2024

@domka222 nie vsade