Akútne poruchy v psychiatrii

24. apr 2024

Ahojte, prosím vás aké sú to akútne poruchy v psychiatrii? Chcem sa objednať k psychiatrovi už vyše pol roka mám psychické problémy a až teraz som sa odhodlala k nemu ísť. Našla som súkromníka (jediný čo ma voľne teraz a nie o pol roka) ale ma napísané že nerieši akútne poruchy v psychiatrii. Tak neviem

ajka10000
24. apr 2024

....tak to je nejaký čudný psychiater.....

koniarova
24. apr 2024

Že chceš spáchať samovraždu napríklad.

majka36912
24. apr 2024

Tiez myslim, ze sa to tyka samovrazednych sklonov, pripadne agresivity, ktora moze byt vyvolana nejakou diagnozou, ako napr. schizofrenia. Skus si tam zavolat a spytat sa, ze ci by ta prijali, ak mas taky a hentaky problem, potom budes z toho mudrejsia.

januska12323
24. apr 2024

A čo vlastne vyšetruje?

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
24. apr 2024

@majka36912
@taynee čiže ak mám pravdepodobne popôrodnu deprseiu tak ma vyšetrí? Nechcem tam volať, ledva som sa odhodlala objednať sa je to pre mňa ťažké

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka36912
24. apr 2024

Drzim palceky, aby to dobre dopadlo a je super, ze si sa k tomu odhodlala, je dobre vyhladat pomoc, ked clovek citi, ze ju potrebuje.

koniarova
24. apr 2024

Určite ťa vyšetrí. Ale keby si zavolala a povedala, že máš popôrodnú depresiu,vyšetrí ťa urgentne každý psychiater.

kacena4
24. apr 2024

akutne pychiatricke stavy su myslene, ze odkladas odkladas a ked je najhorsie vyhladas liekar - to sa tazko lieci, lekara treba vyhladat ak si chory nie ked je neskoro...

msnesquik
24. apr 2024

Ja som volala, ze mam uzkost, ktora mi nedovoluje nornalne zit, v noci sa budim, uplne ataky a objednali ma za mesiac 😥 neviem ako to vydrzim

koniarova
24. apr 2024

@msnesquik choď na psychiatrickú pohotovosť

majka36912
24. apr 2024

@msnesquik Skus si pripadne zbehnut za tvojim obvodakom, viacero liekov ti vie predpisat aj on, aspon proti tej uzkosti alebo nespavosti, mohlo by ti to pomoct prekonat to obdobie, kym sa dostanes k psychiatrickej pomoci

koniarova
24. apr 2024

@msnesquik a
@majka36912 ti dobre radí. Aj obvodný vie niečo na začiatok predpísať. Držím palce.

msnesquik
24. apr 2024

Dakujem vam, zajtra vyskusam ❤️ nikdy by som neverila, ze to takto cele moze dopadnut, uz sa sama neviem vyhrabat