Akú kozmetiku používate na tvár?

gabona1
29. jún 2017

Ahojte, prosím vás akú kozmetiku používate na tvár? Ja som začala používať Nuance krémy kompletne očný, denný a nočný... Som spokojná, pleť mi pekne ožila. Chodievam aj pravidelne na kozmetiku a pýtam sa preto, lebo chcem vedieť vaše skúsenosti celkovo, čo je dobré a čo menej dobré. Hlavne na tvár.

cloviecka
29. jún 2017

Ja používam LA Roche Posay tiež celú radu a zvažujem vyskúšať potom Nuxe

lasina
29. jún 2017

Ja používam etre Belle a sem tam comfort zone.Par krat idem na ultrazvukové čistenie.To je vsetko

1nico1
29. jún 2017
Používateľ 1nico1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1nico1.

Ja používam konkrétne krémy na tvár značky Vichy, odporúčam stránku notino.sk kde majú aj iné krémy a sú k nim aj recenzie zákazníkov. Vichy sa síce pohybuje v kategórii vyššie-cenových ale aj tak stojí za to 🙂 a ked sa už zatúlaš na notino odporúčam využiť zľavový kupón
http://www.kuponyzdarma.sk/notino-sk/

deltaa
30. jún 2017

Farmona

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stastnablcha
7. júl 2017

ahoj. ja som teraz tiez na nuance a zatial celkova spokojnost, aj ked je pravda ze asi na tom je najdolezitejsia ta doslednost🙂 predtym som bola na vichy, verim ze niekomu moze sadnut ale ja som mala pocit ze mam po tom strasne suchu plet. teraz som spokojna 🙂

cloviecka
7. júl 2017

@stastnablcha po Vichy som mala aj ja veľmi suchú pleť

stastnablcha
10. júl 2017

@cloviecka pre mna to bolo strasne sklamanie si pamatam 🙂 som bola este na VS a strasne som tuzila mat taku ze kvalitnu kozmetiku a to bol jeden z tych sialnych snov mladej baby bez penazi 🙂 po skole po vyplate som nabehla, nakupila a patlala na seba.... a mozno aj pomohlo mozno som len nevedela ako to pouzivat, ale stale je to pre mna kozmetila so zavanom luxusu 🙂 len mi nesedi. vlastne aj nuance som si vybrala pretoze v lekarni bola vo vitrine hned vedla. ten mi sedi, nieosm mastna a ani stiahnuta.🙂 jaj ale som sa zasnila spomienkami na tie casy. mama mi na vianoce kupila makeup vichi a kazdy ho chcel vyskusat . by som ho babam trhala z ruk keby som nebola tak hrda ze ho mam... uz som asi stara ked ma to tak bere 🙂 🙂

cloviecka
10. júl 2017

@stastnablcha presne, aj ja som si vichy kupila na VS, moja prva kozmetika z lekarne, sli na nu vsetky nasetrene peniaze🙂 bola som taka sklamana, ze z lekarne som potom dlllho ziadnu kozmetiku nekupila. som zvedava na tu nuance. chcem najprv serum, no zatial vaham ci skusit modru alebo rovno cervenu radu. taraz ma dr.max akciu

stastnablcha
10. júl 2017

Ja som.v modrej ... priznam sa ze o radach neviem 😇 ake zlavy? Posli link do spravy

stastnablcha
10. júl 2017

Teda ak je rada ze kremy su modre tak o modrej viem🙂

cloviecka
10. júl 2017

Sú aj červené, ale tie sú už pre také staršie ako som napr. Aj ja😂Tebe také ešte netreba😀 teraz sú
všetky -20% v dr. Max

atanerka77
11. júl 2017

Rugard multivitaminovy uplne fantasticky

lenka_samorin
26. júl 2017

Ja používam už viac ako pol roka tiež Nuance, rad Radiance Controll a som spokojná. Pleť mám jemnejšiu, vypnutejšiu, jednoducho krajšiu. Ale určite k tomu prispieva aj to, že si ju každý večer čistím pleťovým mliekom, micelárnou vodou a potom použijem kompletku krémikov - sérum, očný aj nočný krém. A ráno to isté, len miesto nočného denný krém 🙂

larochka
26. júl 2017

Pre mna je dolezite pouzivat 100% prirodnu kozmetiku a nejlepsie skusenosti mam s Weledou s Pupalkovou radou, ktore zvysuje elasticitu pokozky a je urcene ako starostlivost proti vraskam. Pouzivam uz dva roky a som velmi spokojna 🙂.

stepanka274
26. júl 2017

Ja pouzivam Garnier bb krem, vecer odlicim micelarkou z avonu, sem tam premastim cez vikend lubovnikovym olejom, plet mam vcelku jemnu a som spokojna, zatial z nej nemam depku aj ked mam 47 r.🙂

maggda1
25. aug 2017
Používateľ maggda1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od maggda1.

ja som sa v poslednej dobe zaľúbila do produktov od značky Soaphoria (https://www.notino.sk/kozmetika/pletova-kozmetika/?f=1-1-2-3645-100127-20512) - sú eko, bio, vegan - no jednoducho prírodná kozmetika bez zbytočných chemikálii

matrioska86
18. dec 2017

ja mám tiež kozmetiku Nuance a vyhovuje mi...denný a nočný krém majú super konzistenciu. pleť mám po nich takú akurát, ani mastnú ani suchú 🙂

sonka1981
25. júl 2018
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

@matrioska86 prosím ta, kde ju kupuješ? Zatial som ju videla iba v lekarni, alebo som sa zle pozerala?

lenka_samorin
26. júl 2018

@sonka1981 Nuance majú iba v Dr. Max, je to ich kozmetika 🙂

damoska
15. aug 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

da sa kupit aj niekde inde? Maju ju v nejakom eshope s kozmetikou?

luckam89
15. aug 2018

Baby ja som zacala asi pred 1-2 mesiacmi pouzivat Dulcia kozmetiku a som max. spokojna, skvelo poradia, mam od nich veci na problematicku plet a mozem povedat, ze uz teraz vidim zlepšenie 😊

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanka04
27. aug 2018

@gabona1 Soaphoria, Akamuti....ja len prirodne oleje 😊
A teraz skusam cistiaci olej z DM, nejaka nova znacka LVLY, nadherny obal😁

luckam89
27. aug 2018

@magda15 ja ju kupujem z ich stranky dulcia, fakt cisto prirodna vec, kocka skvelo poradi, co by sa ti hodilo, ked jej posles spravu, aku mas plet a pod... doprava zdarma v ramci celej SR, dokonca mi pribalili darcek 😉 ale videla som ju uz aj v DM drogerii minule

sonka1981
1. okt 2018
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

baby a čo Estee lauder? dost som o nej čitala, velmi si ju chvalia, ale prijde mi dost draha, neviete niekto, kde sa predava za naozaj dobru cenu?

bocjanka
1. okt 2018

Ja používam Avene s termálnou vodou, maximálna spokojnosť.

skatulienka_sk
1. okt 2018

tiež preferujem prírodnú kozmetiku - napr. šípkový olej, mandľový olej...i svoje podnikanie vediem týmto smerom

xima
1. okt 2018

Mne tiez vichy nesadlo, ale ani clinique napríklad.. ani krémy ani makeup. Teraz používam nuxe.. zatial celkom ok, ale planujem nieco z navie alebo soaphorie.. Ich kozmetiku pouzivam, ale krem na tvar som este nemala. Zienky neviete poradiť na zmiesanu az mastnu plet nieco? Uz mam pomaly 40 a tvar niekedy ako pubertak (nieze bez vrasok, to by bol ten lepší prípad 😅)

rory267
1. okt 2018

Ricínový olej a argánový olej, čím menej make-upov a líčidiel, masáže tváre kefkou, umývam len detským mydlom..premňa sa to osvedčilo.