Aktuálne príznaky covidu

27. aug 2024

Ahojte, tí, ktorí ste mali nedávno covid, aké ste mali príznaky? Ako dlho trval? A je veľmi infekčný resp. nakazili sa ním aj iní členovia domácnosti? Ďakujem

adri266
27. aug 2024

Dcera najprv bolest hrdla, o dva dni horucka, ktora trvala 24 hodin. Potom nadcha a kasel bez horucky. My s manzelom sme nemali, respektive nemali sme ziadne priznaky.

mikadooo
27. aug 2024

Muž, syn teploty asi 3 dni (jeden deň vyššie, ináč do 38), trochu kašeľ, hlieny. Ja+dcéra škrabanie v hrdle až jemná bolesť, kašeľ. Posledná dcéra nič, len zmenené chute, veľa vecí jej chutilo dlho divne, alebo si myslela, že sú pokazené potraviny a tak.

tato_
27. aug 2024

Teplota na vecer 37,6°C (s teplotou zimnica), cez den bez teploty, bolest oci a svalstva, suchy kasel, mierna nadcha, dunihlav, malatnost. Zatial to trva od soboty

malina12
27. aug 2024

Dcéra aktuálne 1 deň vysoké teploty do 39 stupnov,2 dni nádcha a bolesti tela,1 deň vracanie a teraz druhý deň hnačka dosť silná

baboobchod
27. aug 2024

Večer bolesť hrdla, na druhy deň celková únava, ale ešte sa dalo fungovať. Tretí deň teplota 38,5, bolesť svalov a celého tela, suchý kašeľ, plný nos. Od štvrtého dňa už len ten kašeľ. Celé to trvalo asi týžden.
Syn sa nakazil odo mna. Jeho neboleli svaly, ale hlava. Inak to isté.

simca06022011
27. aug 2024

u nas sa NIKDY nenakazil iny clen domacnosti... inak su to rozne priznaky, spravit si test treba a liecit ako idu priznaky.

marianarem
27. aug 2024

Otec mal len stratu cuchu a chuti, nikto sa od neho nenakazil.

malina12
27. aug 2024

Od dcéry sa nakazil 1 ročný vnuk tetaz teplota 38.5 test pozitívny ostatní 3 členovia sú negat.

madla60
27. aug 2024

štvrtok večer zima, ráno teplota 38-trvala 2 dni, bolel ma celý človek, silné potenie hlavne v noci, bolesť na prsiach a suché záchvaty kašľa, z nosa vodovod, potenie ešte trvá, ostatné pominulo, občas ešte zakašlem, nikto sa nenakazil odo mňa

rami300892
27. aug 2024

Ahoj môj 11 mesačný syn ho má teraz teploty do 39 už 3 deň ,zelené hlieny, 1 deň hnačka, bolesť bruška inak nechce byť len na brušku zatiaľ ostatný sme neg. Ale neter iba zapchatý nos ,
ďalšie dve netere po 2 dní teploty trochu nádcha

sasula1333
27. aug 2024

U nas to chytili vsetci hned, este dotycnemu co to priniesol domov ani nezacali priznaky. Az dalsi den ze citim sa slabo. Potom uz izolacia nepomohla a vsetci chory. Priznaky boli horucka do 39 ktora trvala max 1.5 dna, bolest hrdla a nadcha dalsie 2-3 dni... Bola som na krvi 3 tyzdne po covide a infekcia stale pritomna v tele aj ked uz som aj zabudla ze som bola chora...

timea301196
27. aug 2024

Ano nakazili sme sa všetci ešte aj návšteva co bola u nas les sme nemali príznaky… teploty, škrabanie v hrdle, návaly tepla, bolesť kĺbov, hnačky, grcanie… celkový pocit ako by to liezlo po tele

lneviemmeno
27. aug 2024

Nedávno sme mali. Priniesol to manžel, ktorý začal kašlať, kaslal niekoľko dní a až potom prišlo bolest tela, horúčka ktorú mal iba jeden večer. O pár dni sa nakazil syn (6,5-mesačný), ten tiež iba jeden večer horúčka a na ďalší deň bol v pohode, on to zvládal najlepšie 😀 a až nakoniec ja, keď už boli chlapi zdraví. Rovnaký priebeh až na to, že mi kašeľ ostal ešte 2 týždne po covide

hranolka22
27. aug 2024

U nas najprv manzel,vysoke horucky,uplna slabost,prelezal 3 dni v posteli a vyskocil na mna clanok, ze letny covi-flirt verzia, vsetko sedelo...tak som ho testla a hned 2 ciarky...hned na dalsi den obe dcery horucky a unava a sople,potom aj ja a synovia...v priebehu 6 dni sme boli vsetci nakazeni a to nebolo ani raz este tak ..ale kazdy dalsi mal slabsie priznaky-vsetci sme mali sople-viac ci menej a unavu a horucky len traja zo siestich 🙂 priznaky odzneli do 7 dni kazdemu

dion287
28. aug 2024

Ja pre dva dni škrabanie v krku, tretí deň horúčky do 38,bolest celého tela, zle od žalúdka a na ďalší deň nadcha a kašeľ a to mam doteraz ešte. Partnerovi bolo len zle od zaludka dva dni a to je vsetko.

petuska652
5. sep 2024

Ahojte, ja mam prave teraz.. prve priznaky začali vo štvrtok minuly tyzden, najprv ma rano zacalo boliet hrdlo a vecer som uz mala suchy kasel. V piatok prisla teplota 37.5, hrdlo, kasel, hlava, sopel, bolest tela. Teraz je to uz 7 den, stale mam strasne upchate dutiny, neskutocnu bolest hlavy, a celkovo som slaba ako mucha a absolutne nevladzem… uz toho mam plne zuby🤯

arieska
5. sep 2024

ja som mala minulý týždeň a prešli sme si tým celá rodina.
Ja: bolesti hlavy, návaly tepla a pocit chladu, kašeľ, po 3 dňoch som sa cítila lepšie. Pozitivita cca 7 dní.
Syn: bezpríznakový, covid sme zistili kvôli tomu že prišiel z tréningu na ktorom nevládal podať výkon
Mama: strata chuti a čuchu, mierne zvýšená teplota, kašeľ, pocit že je slabá
Otec: z hodiny na hodinu 40-tky horúčky, nevládal chodiť, kašeľ. Po 2 dňoch všetko vymizlo a bol úplne ok.

jan123m
9. sep 2024

@arieska ahoj ja to mam druhý alebo tretí den ? Ale som astmatik a boli ma hrdlo teploty nemam len sa potim …. Myslite si ze sa to da bez antibiotík ?

jan123m
9. sep 2024

@jan123m bojim sa ze sa chytia pľúca