Ako zvládnuť strach zo zubára?

cucoca
12. okt 2022

Prosim vas ako zvladnem strach zo zubara.Mam ist k zubarovi a ma mi trhat korene a bude mi davat zrejme mostik ale neviem sa k nemu dopracovat lebo mam s neho strach no vlastne s toho trhania korenov.Bojim sa ze mi pride zle alebo tak...lebo ked mam stres je mi zle

roja01
12. okt 2022

Neboj sa, poziadaj o umrtvenie a nic nebudes citit.

prasiatko30
12. okt 2022

Odkedy mi zubar dava injekciu na umrtvenie na vsetko comiide robit nemam problem

minenkas
12. okt 2022

@cucoca len sa zaťať a ako dievčatá píšu pýtaj si infekcie,ja som sa tiež strašne bála, manžel chodieval somnou a som si povedala pred troma rokmi ,že to dám a už mám aj operácie čeľustí za sebou.Strach mám stále ale vždy idem s tým že to dám 💪

evita11223
12. okt 2022

mysli na to, ze bude len lepsie, ked tam pojdes a urobi ti co treba, horsie je neist a cakat, co bude, tiez som si zacala pytat na umrtvenie injekciu a ovela lepsie vsetko teraz zvladam 😉

gondyo
12. okt 2022

Daj si sédatif pc pred zákrokom,budeš trochu pokojnejšia...

zuzkapredajkupa
12. okt 2022

Ahoj, mne už 2x musela trhať, vždy mi dala 2 inekcie a bolesť som necítila. Len taký srandovný tlak a ťah až sa človek čuduje, ako môže niečo takto ťahať a neboliet 😅Zrovna včera som bola... A aj keď som vedela, že 1x keď trhala nebolelo aj tak som sa klepala jak osika so slzami na krajíčku a prepotila kreslo, ešte keď som šla platiť sa mi triasli ruky 🤣 proste hlava si ide svoje. Pokiaľ je strach naozaj obrovský, že môžeš aj odpadnúť, lebo panika je ozaj sviňa (stalo sa mi), skús si vypýtať od obvodacky niečo na upokojenie... Lexaurin, neurol. Mat to niekde odložené na krízové situácie 🙈 A treba mať milého empatického zubára čo bude ohľaduplný na tieto tvoje stavy... Mňa tam držia za ruku a tak 😂 treba na to upozorniť a dohodnúť sa, že keby je to nad tvoje psychické sily zamrmles a hneď prestane...