Ako znížiť stres pred skúškou?

vestfalia
27. mar 2023

Poraďte tabletku na zníženie stresu pred skúškou.....neurol?lexaurin?
Ďakujem

januska12323
27. mar 2023

Žiadnu tabletku, čo budeš robiť keď prídu ozajstné problémy?

pribinak
27. mar 2023

Ak máš mat takýto ťažký stres že potrebuješ lieky tak sa na školu vykasli

koniarova
27. mar 2023

Niečo prírodné,napr. Persen

moni106
27. mar 2023

@vestfalia staci magnezium.

elia9
27. mar 2023

Kľudne si pomôž voľnopredajnými liekmi..tie ti môžu len pomôcť.. magnézium alebo kvapky valeriána alebo Persen, atď..ešte je dobrý aj medovkovy čaj

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vestfalia
autor
27. mar 2023

@koniarova potrebujem len nárazovo neinklinujem l užívaniu v istý deň ráno sa potrebujem skludnit

vestfalia
autor
27. mar 2023

@elia9 potrebujem na skúške udržať pevné ruky a tým stresom to nezvladam

elia9
27. mar 2023

@vestfalia chápem ja mám pri strese tiež nepoužiteľné ruky tak som si tiež keď to bolo nutné takto pomáhala

koniarova
27. mar 2023

@vestfalia kúp ten Persen. Mne zaberá.

vestfalia
autor
27. mar 2023

@elia9 ďakujem pekne za radu......ako rýchlo môžem očakávať účinok?

matabb73
27. mar 2023

@vestfalia to by ťa utlmilo a nevedela by si rozmýšľať. Pred spaním niečo bylinkové, napríklad Persen a pred skúškou magnézium. Tiež som stresových typ. Časom si na to zvykneš a budeš to zvládať lepšie.

vestfalia
autor
27. mar 2023

@matabb73 ide o jednorazovú skúšku

matabb73
27. mar 2023

@vestfalia neboj, zvládneš. Ja som pred dôležitými skúškami mala taký stres, že som nemohla jesť. Niekto je proste taký. Najhorší je stres pred tým. Keď už skúška prebiehala, už bolo lepšie.

danyelia
27. mar 2023

Ahoj, tabletku niee - nevieš, ako na ňu telo zareaguje, môžeš byť oťapená, zaspíš, zabudneš všetko, pokazíš tú skúšku...Len raz som túto chybu urobila, zobrala som si večer tabletku na upokojenie ,,proti stresu,, no jediné, k čomu mi dopomohla, boli problémy s kolenom, bola som od nej taká oťapená, pobehla som a zamotala som sa do vlastnej nohy a dosť blbo spadla 😁🤦🏼‍♀️ Odvtedy nikdy viac. Čo pomáha na stres? Povedz si, čo najhoršie sa Ti môže stať? Nespravíš skúšku? Dá sa opraviť? Ja by som si skôr dala pred skúškou niečo na povzbudenie, aby bola moja myseľ svieža, nie oťapená. Silná káva, ginko, energeťák, vitamíny, čierny čaj...

vestfalia
autor
27. mar 2023

@danyelia ide o to ze sa rozklepem a ide o skúšku zručnosti žiadne skúšky v skole🙈

danyelia
27. mar 2023

@vestfalia Aha, tak tu je skôr otázka, prečo sa rozklepeš? 🤔 Máš trému z tej konkrétnej činnosti? Z toho, že skúška sa nepodarí? Z tých ľudí? Z toho prostredia? Neveríš si? Skús si tú činnosť nacvičiť tak dobre, aby si v tom bola sebavedomá, verila si a nebudeš sa tak báť 🙂 Ja som sa niekedy rozklepala aj pri vstupe do autobusu, taká som bola panikárka, ale teraz vekom som akási otrlejšia, nestresujem takmer z ničoho 😁

tina4992
27. mar 2023

Pracujem na psychiatrii. Skús ten persen slebo volnopredajny Lavekan. Ale ak je to jednorazovka a chces si dat neurol tak odporucam stvrtinku lebo ta odpali. Ak pomoze tak ok. Ak nie pridaj este jednu sle viac si urcite nedavaj!

vestfalia
autor
28. mar 2023

@tina4992 cca pred?aby to malo účinok ráno . vďaka

vestfalia
autor
28. mar 2023

@tina4992 ps:rada by som súkr.spravu.dakujem

zuzzuzi909
28. mar 2023

Nic taketo, ja mam pomarancovy olej z dottery a ten je dobre si dat na predlaktie alebo za usi, mne to pomaha, ze ma to tak ukludni. A hlboke dychanie, tabletky nie su riesenie, lebo mnohokrat utlmia viac ako clovek v takychto situaciach potrebuje.

heln
28. mar 2023

@vestfalia ahoj, uz si to niekedy uzivala? aby si vedela ako sa potom budes citit.
ja mam za sebou vela skusok, ale nikdy mi nenapadlo davat si taketo lieky a to som teda zo skusok stresos, hnacky, akutna gastritida, rozklepane kolena a neschopnost dat zo seba suvislu vetu.... a vsetky skusky som dotetaz zvladla.

tina4992
29. mar 2023

@vestfalia hned ako sa zobudis. Ma to rychly nastup (kedze su to navykove lieky). Ale kludne si to odskusaj napr teraz aby si uz vedela a nedostala este stres z toho he ci to bude ucinkovat, kolko potrebujes, atd.

tina4992
29. mar 2023

@vestfalia neviem ako to tu fungule ale skus 🙂 niekde to uz len uvidim 😁

evuska135
29. mar 2023

@vestfalia ja som mala stres celu vysoku, bud persen alebo existuju este jedny zelene male tabletky, uz neviem nazov. Ja som si vypytala od obvodnej su na predpis

vestfalia
autor
30. mar 2023

@tina4992 dakujem