Ako zastaviť zvracanie?

leto232
13. sep 2022

Dievčatá, ja už 4 a pol hodiny vraciam. Už ani nemám čo ale stále cítim tazobu na žalúdku, stále ma napína.
Pijem čierny čaj po lyžičkách. Ja som už zoslabnuta. Čo robiť

olussa
13. sep 2022

@leto232 skús čierne uhlie

neznamaznama
13. sep 2022

@leto232 2 hodiny si nedaj vôbec nič. Ani ten čierny čaj. Daj žalúdku možnosť sa upokojiť. A po tých dvoch hodinách skús ten čierny čaj, začni lyžičkou, počkaj desať minút a skús zas. A toto parkrat opakuj. Ak udržíš, môžeš skúsiť nejaký dehydratacny roztok. Ak by to nezabralo a vracala by si ďalej, asi by bola na mieste pohotovosť.

darina14m
13. sep 2022

@leto232 po najbližšom vyvracani nepiť (nejest) aspoň 3-4 hodiny...ani LYŽIČKU!..prosto nič...žalúdok sa musí ukludniť, teraz je podráždený a sj tu lyžičku čaju sa snaží vypudiť von...takže NIC..a po 3-4hod.zacat piť po lyzickach

katkka08
13. sep 2022

@darina14m Presne tak ,po zvracaní iba prepláchnuť ústa čistou vodou a nič nedávať do žalúdka po hodinke, keď ťa už nenapína na zvracanie tak po kvapkách si iba ovlaž ústa zas iba čistou vodou žiadný čaj žiadne bublinky to môžeš až po 12-14. -hodinach po zvracaní keď Ti to žalúdok dovolí.

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanaokasova
13. sep 2022

@leto232 skús Kosti (Kinedril)

luxus10
13. sep 2022

kusok sua pomaly žuť, a aspon hodinu 2 nic nepit....

luxus10
13. sep 2022

sucheho rozka....

sono2
13. sep 2022

Mne bolo na dovolenke posledne zle a teda letela som 15 krát na záchod.
Ale pila som, nech je co vracať. Minerálku, colu
Ak je to nejaká klasika, to sa upraví samo.
Mne to za nejaké 4,5 hodín skončilo. Lež na ľavej strane. Na pravej býva zle.

euka210
13. sep 2022

@leto232 ako pisu, nepit 2h, potom po lyzickach, kupit Kulisek. Keby bolo aj tak rovnako zle celu noc, rano k dr.pichne Degan, ten zastavi vracanie.