Ako zastaviť začínajúci herpes?

dadka128
25. sep 2023

Dobrý deň. Prosim rychle rady.. uz som dostala od detí aftu, ktorá je riadne bolestiva, teraz sa mi spravilo pri spodnej pere zvnutra herpes ale zacinajuci, ale bolo mi to jasne ze ho dostanem, ked ma strieda teplo zima.. a som prechladnuta nadcha a bolest hrdla ... prosim cim zastavim tu beštiu ? Vdaka.

kathy7337
25. sep 2023

kup si prášok lysine. treba ho rozrobit vo vode (na špicku čajovej lyžičky). ráno aj večer a herpes bud neprepukne alebo ho skrati na minimum
https://www.namaximum.sk/kategoria/aminokyselin...

viestta
25. sep 2023

Mna zabera herpesin mast

sunshine_007
25. sep 2023

Najlepsie zabera, predavkovanie sa vitaminom C, cize zjedz 2-3 citrony alebo si nasad vysoke davky vitaminu C, to zastavi tvorenie herpesu a potom si nasad mast, aby sa ti hepes stratil.

vkatush
25. sep 2023

@dadka128 riadna dávka Cčka, Bkomplexu a jediné, čo mne zaberá, je propolisová tinktúra. Naposledy sa mi nestihol vytvoriť, nasadila som hneď, ako som cítila.

roja01
25. sep 2023

V lekarni predavaju na herpes masti, ktore ihned zaberaju.

helcanw
25. sep 2023

Ja používam cesnak. Normálne ho prekrojim a pridrzim na mieste kde cítim že sa ide herpes spraviť. Opakujem viackrát za deň podľa potreby, pľuzgier sa mi neurobí.

nikus93
25. sep 2023

B-komplex + zovirax duo

lusiiita
25. sep 2023

mne zabera vectavir

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
morusha
25. sep 2023

@dadka128 Tinktúra zo sladkého drievka vnútorne zabíja herpetické vírusy v tele. Aj keď sa užzačína tvoriť, pri nasadení nenarastie do obludných rozmerov a rýchlo sa zahojí.

klaraj1897
25. sep 2023

U začínajúceho herpesu by som odporučila okamžite nasadiť Wobenzym. Pomáha zlepšovať imunitu. Herpes je väčšinou spôsobený oslabením imunity, takže to je najlepšie, čo pre seba môžeš urobiť. Predtým som na herpesov trpela veľa, od tej doby, čo ním Wobenzym preventívne som nemala ani jeden.