Ako zaspať?

26. nov 2021

Zdravím, pomáha vam niečo keď neviete zaspať? 😅😅

pavlicka123
27. nov 2021
Používateľ pavlicka123 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pavlicka123.

Zdravím, cbd alebo prírodné kapsule si skúšal/a?🙂

tncka
27. nov 2021

Jj,cbd staci 6%,ak ti treba obratom,kontaktuj ma v sprave,nejake mam este doma 🙂

roja01
27. nov 2021

Napriklad od firmy Swanson Melatonin. A inak, ked ide clovek spat, musi sa naucit ukludnit svoje myslienky. Hlavne neriesit tazko riesitelne veci. Ak nie je nejaky extremne emocionalny problem, tak sa to da dosiahnut. Aj tu treba trocha discipliny.

zuzanka.zuzu
27. nov 2021

novorodenec... po celom dni zaspíš aj postojačky 🙈

lucijalucy
27. nov 2021

Melatonín.

elinosar
27. nov 2021

Melatonin je dokonaly. Uz som skusala vsetko mozne ale iba melatonin mi pomohol. Uz nanho nedam dopustit.

marticka85po
27. nov 2021

Takisto sa pripajam k melatoninu. Pomaha k zaspatiu

veltraud
27. nov 2021

Mne pomaha: nesvietit velke svetlo aspon hodku pred spanim, pred spanim vyvetrat, dost mi pomaha zatazova prikryvka. Ked mam hlavu plnu prace, pustim si audioknihu, ale taku, co uz poznam a nemusim sa sustredit na obsah. Pomaha aj, ked tak stokrat za sebou rychlo zmurknes-unavia sa oci. A ked uz nic nepomaha, sustredim sa na hlboke dychanie, napr nadych na 5, vydych na 5. A ano, aj melatonin a cbd pomoze ;)

michaelka_
28. nov 2021

@veltraud mňa tiež uspavajú audioknihy.