Ako zakryť jazvy?

jankulina
5. máj 2018

Mám dve väčšie jazvy na nohe po popálenine. Jednu na členku a druhú na stehne po odbere kože. Prosím poraďte dobré tipy a triky ako ich prekryť. Ďakujem

sissy27
5. máj 2018

Tú na stehne vyrieši oblečenie potrebnej dĺžky, členok zas ponožky 😁 ja mám tiež jazvy na viditeľných miestach a vôbec to neriešim, nemám pocit, že by to nejak vzbudzovalo pozornosť. Niekto má extravagantný účes, niekto je tučný, chudý, má krivé nohy, deravé tričko, bradu, holú hlavu, piercing, tetovanie, obrovské prsia, čapatý nos a niekto je debil. A poniektorí máme jazvy. Žiadny problém 😉

alexkova
5. máj 2018

ja mam velke jazvy po operacii na chrbte a prekryvala som ich vlasmi. velmi mi pomahali telove mlieka, rozne masticky, tie infra lampy a opalovanie po case na slniecku. hovori sa, ze slnko ich len viac znasobi, ale mne ich viac-menej upravilo a prisposobilo zvysku pokozky. tvoje su asi vacsie co sa tyka plochy, a uz ich sice nikdy neodstranis, skryjes max tetovanim, oblecenim, no da sa ich esteticky trosku upravit na klinikach, ktore sa venuju estetickej chirurgii. ci uz laserom, vyplnami, to moze dopomoct k ich miernejsiemu vzhladu 🙂

dominika7990
6. máj 2018

Ja som ich zakryla tetovaním 🙂 no aby sa na ne mohlo tetovat musí prejsť nejaká dlhšia doba. Ja som tetovala po 4 rokoch

dominika7990
6. máj 2018

Poprípade vyskúšať tento makeup. Veľa ľudí ho používa na prekrývanie tetovani tak možno bude dobrý aj na jazvy 🙂

tncka
6. máj 2018

@jankulina a to je take strasne ze ich treba zakryt? Neries kraviny 🙂

jankulina
autor
6. máj 2018

Nie je to také strašné. Ale najmä v lete pride kríza a chcem to prekryť. Vidno mi to aj cez krátku sukňu. Tetovacky nepoužívate?