Ako vyzerá svetlá stolica pri probléme s pankreasom?

9. mar 2024

Prosím vás , myslim si stále že mám problém s pankreasom. Nejako bolesti brucha take až do chrbta nemám, sem tam cítim len pichat v ľavo pod rebrom ale Skorej akoby pichne tak pri zohnuti.. no stolica sa mi nezdá. Hnačku nemám , fakt len tak raz za pol roka ale mám takú akoby objemnú a mám pocit že svetlu , takú , nieje to hnedá farba 🤔

egonsk
9. mar 2024

odfot a pridaj ju sem k prispevku, urcite ju rado ohodnoti vela ludi 😁
... svetla stolica moze byt aj z jedla. Niekto ma svetlu po mliecnych vyrobkoch, ryzi a dalsich potravinach.

zefyra
9. mar 2024

Vypýtaj sa na ultrazvuk, tam ti to hneď zistia, ja som tak bola.

alickapusinka
9. mar 2024

to môžeš mať aj chorý zlčník

pralinka25
9. mar 2024

prosim ta chod k lekarovi a prestan s diagnostikou na internete. to k nicomu nevedie. moze to byt milion inych veci.

autor
9. mar 2024

@alickapusinka ale iné prejavy by som nemala či? Pripadne aké ?

stanulienkat
9. mar 2024

Porovnávať stolicu, ktora je mimo normálu raz a pol roka je úplne scestné. Keby si mala problémy, už by si o tom určite vedela. Inak je tu jeden nick, ktorý v pravidelných intervaloch ma rakovinu, zomiera na pankreas a má rozne dotazy na pankreas. Nie si to ty?

autor
9. mar 2024

@stanulienkat a aký nick myslíš ?
Nie do dnes som nemala veru dotazy na pankreas a snáď teda ani nebudem musieť už mat 🤔
A teda nemám raz za pol roka inú stolicu , farbu a takú akoby objemnú mám každý deň väčšinou …

alickapusinka
9. mar 2024

moja sestra mala podobne príznaky a musela ísť na operáciu žlčníka

stanulienkat
9. mar 2024

Stolicu môžeš mať aj každý týždeň inú. Závisí to od pitného režimu, od pohybu, od zloženia stravy, od množstva stravy, od zdravotného stavu a iného...

mantilka
10. mar 2024

Čo očakávaš od odpovedí na MK? Keď ti niekto povie, že máš problémy s pankreasom čo urobis s tou informáciou? Hádam nechces povedat lekárovi, že na MK mi baby povedali.Ked máš podozrenie, ries to so svojím lekárom.

jankasmejka
10. mar 2024

To myslíte vážne túto otázku? Dúfam, že nie.