Ako vás bolí hlava od chrbtice?

20. okt 2023

Dobrý deň , asi 5den pociťujem bolesť hlavy na ľavej strane , nieje to že v kuse bolesť ale občas ma akoby “bodne” ,pichne je to približne niekde pri spankoch,v hlave (neviem presne identifikovať ) a občas ta bolesť vyžaruje aj na druhu stranu hlavy ,neuro vyšetrenie ok ,len na mri som objednaná až v decembri , môže to byt v chrbtice ? A ešte podotýkam v noci takéto bolesti vobec nemám ,začne ho až v priebehu dňa ,občas je ok potom to zabolí ..kedy ako …a sem tam ma boli aj na tej istej strane na hrudi ,(ekg ok,sono prsníkov ok ) ..máte prosím podobnú skúsenosť ,som už zúfalá …

tehotna40
20. okt 2023

Toto som presne mávala bola to tetania v kombinácii s krčnou chrbticou. Ono to ide ruka v ruke lebo som bola stále napätá. Chodila som na rehabky cvičenia + na tetaniu magnézium a guajacuran. Trvalo asi 2 mesiace kým som sa dala úplne do poriadku. Veľa zdravia

autor
20. okt 2023

@tehotna40 a nemala si v kuse že bolesť hlavy však ? Ze to tak len “občas “bodlo v hlave ,ale stáva sa mi to viackrát za deň

tehotna40
20. okt 2023

Ano hlavne pri vstávaní alebo keď som dlho stála, nebolela ma hlava v kuse, skus nasadiť magnézium nič tým nepokazis keď tak len pomôže