Ako vám bolo po Lexaurine?

30. nov 2023

Ahojte bral niekto z vás niekedy Lexaurin ? Ak áno ako vám po ňom bolo ?

mimi2018
30. nov 2023

Nejedz ho. Je to riadny bordel a návykové. Iné stavy sú po ňom.

guudy
30. nov 2023

@mimi2018 ake ine stavy mas na mysli?

janka95
30. nov 2023

V dnešnej dobe ho ľudia žujú ako lentilky. A poznám bohužiaľ viac ľudí na ňom závislých . Ja by som ho do úst nedala.

andulka1988
30. nov 2023

Pár krát som ho užila,bolo mi fajn až na to že som bola z toho ako sfetovana. Ale ak mám pravdu povedať bolo mi fajn po dlhom čase aspoň na chvíľu,ale treba ho užívať s rozumom ja som za rok užila asi jednu tabletu

ksebejka
30. nov 2023

Pri akútnych stavoch je to najlepšia pomoc. Samozrejme nesmie sa užívať dlhšie ako mesiac, v prípade že je stav zlý, je potrebné nastaviť liečbu od ktorej si človek nevypestuje závislosť.

majlo1234
30. nov 2023

Ja som si dala jednu tabletku, ked mi zomrel pes a potrebovala som riesit veci, a nie sa opustat. Normalne som fungovala, ale citila som sa total otupena, nic sa ma netykalo akoby. Dobra haluz

piroska_
30. nov 2023

Ahoj, ja som ho uzivala cca mesiac, predpisala mi ho lekarka po traumatickej udalosti v rodine. Vobec som nebola z neho sfetovana, len akoby utlmena, pomoze prekonat najtazsie stavy zialu, uzkosti..bala som sa samozrejme zavislosti, no k tej nedoslo a vysadila som ho bez problemov. Vobec by som ho nezatracovala, mne pomohol, ale stotoznujem sa s nazorom, ze treba byt opatrny pri nom a neprehanat to.

guudy
30. nov 2023

Teda neviem neviem tieto skusenosti…s lexaurinom sa normalne funguje, ziadne otupenie, normalne sa da soferovat, clovek je normalne pri zmysloch. Takze asi tak. A ano, nesmie sa pravidelne uzivat dlhodobo, par tyzdnov je ok.
Je to prva pomoc vo velmi vypatych situaciach alebo pomoc pri nasadzovani AD.

luccija
30. nov 2023

Mne ho gynekológ odporučil na PMS🙂nerobte z liekov strašiaka.Utlmuje nervovu sústavu tak budeš kludnejsia, môžeš zívať, dobre sa vyspis.
Zlý je, keď ho berieš dlhodobo nie pár x, alebo v akútnom strese úzkosti, silná tetania...niekto ani k zubárovi či do MRI, lietadla bez neho nevojde

deti95060810
30. nov 2023

však si daj len 1/2 tabl... popr. 1/4, aj to ti pomôže

lucia851
30. nov 2023

Bola som z neho úplne mimo

atomiclena
30. nov 2023

Tak za prve závislosť vzniká až po troch mesiacoch a za druhe nie je to žiaden fet ani droga,je to liek, a áno je navykovy. Skúste povedať niekomu napríklad kto zažíva full blown panic attack že to prejde, áno prejde, ale je to trápenie pre cloveka. Ja zastavam názor že sú životné situácie kedy sa netreba tryznit a treba si pomôcť. Moja známa ho užívala istú dobu po samovrazde dcéry, a takýchto príkladov je mnoho. S rozumom je to pre cloveka vyborna pomoc. S týmto liekom sa dá normálne fungovať a žiť.

babulkomale
30. nov 2023

Skusenost nemam, ale sestricky ho vecer roznasaju ako noviny a v noci maju pokoj 🙂

martin6990
1. dec 2023

Ja som ho užíval asi 3 mesiace,cítil som sa po ňom dobre a uvoľnený….horsie je keď ho ideš vysadiť…nesmieš to naraz ale opatrne a postupne….sice je to bordel ale zaberá perfektne

marshmallow
21. apr 2024

@luccija presne aj ja mam tie pms nervózne stavy dakedy masaker nezvysilo sa ti pár kusov? Odkúpim