Ako uvolniť nos bez spreja?

28. aug 2023

Prosím ako si uvolniť nos ak nemám nosné kvapky ? Existuje nejaký spôsob?

kitycat
28. aug 2023

No asi len dat vysoky vankus a dufat v zazrak

andreagartnerova
28. aug 2023

Napariť sa kamilkami, tie uvoľnia dýchacie cesty

jarmila2010
28. aug 2023

antihistaminika,tea tree olej...vraj,aj nurofen stop grip...inak,studeny vzduch..vyskusala by som alpu pod nos
https://etabletka.sk/obchod/nurofen-stopgrip/?g...

kat_
28. aug 2023

suche teplo

minenkak
28. aug 2023

Preplachnut slanou vodou

ukulela
28. aug 2023

Preplachnut. Slana voda, pripadne vincentka.

abdn16
28. aug 2023

oblbnut to niecim mentolovym ak mas. Mne tak pomohol olejcek do lampy... nos mi to asi neprebilo, ale mala som pocit ze sa to aspon trosku zlepsilo. inak uz len vysoko vankus a dufat v zazrak ako je hore spomenute

seahorse27
28. aug 2023

Antihistaminika, ak mas doma.

mimikarol
29. aug 2023

Napariť harmančekom, preplachnut konvickou, nainhalovat sa. Za mňa je top staré dobré klasické naparovanie

hyta
29. aug 2023

Skúšala si Sinupret? Mám alergiu, dosť často zápal v dutinách, upchatý nos, keď je zle dám si lieky od alergie a uvedený liek. Mne to vždy pomôže. Kvapky do nosa len ničia sliznicu.

nikdenikto
29. aug 2023

Naparovanie, inhalator, Hap-chi

levandulova111
29. aug 2023

Mne kamarátka poradila surovú cibuľu.... Prerazila mi snáď aj mozgové závity... Dieťaťu dala tiež do postieľky cibuľu a sople jak svet a uvoľnilo sa to.... Mne to isté, mala som aj cibuľu na nočnom stolíku kúsok od hlavy.... Za vyskúšanie nič nedáš 🤷

zuzanaete
29. aug 2023

Natieram si nos a dutiny timyamovou mastou. Kvapky nepouzivam uz vela rokov. A ked porovnam, tak liecenie trva rovnaku dobu.

simsalabim
29. aug 2023

Funguje aj zdvihnut ruku nad hlavu, uvolni sa dierka na zodpovedajucej strane. Ale to je skor taka perlicka ako ekeftivne resenie pri alergii ci nadche.

20erika07
29. aug 2023

Pamatam si ako dieta, ziadne spreje sme nemali, to by bol luxus , pekne alpu pod nos az do zaspatia 🙂