Ako si pomôcť pri alergii na chlad?

makakova
17. okt 2023

Ochladilo sa a ako každý rok, mam medzi prstami červené a neskôr suché ložiská.. také boľave fľaky, vyzerá to ako pleseň a strašne to stipe.. vždy na jesen sa to objaví a mam to celu zimu. Kremy ma stipu a zas nieje az taka zima aby som nosila rukavice..je to alergia na zimu mam to už roky... da sa stým niečo robiť aby sa to neobjavovalo?

mirka807
17. okt 2023

@makakova skus imunglukan krem mne on natoto pomaha

sona272
17. okt 2023

Akupunktúra

colsami
17. okt 2023

Nos rukavice, uz. Mavam to iste co ty. Vobec nieje pravda ze "este nieje taka zima aby si nosila rukavice". Pretoze pre cloveka ktoreho ruky reaguju na chlad uz je dostatocna zima.
Pracujem v medic.odvetvi a nikdy mi na to nepomohlo nic z kremov masti atd co som vymyslala. Jedina vec, akonahle som pri ochladeni zacala pouzivat rukavice, celu zimu som mala pokoj.

lubkovaandrejka
17. okt 2023

@makakova Ahoj. Ja mam to iste :/ ruky suche a stipu ako das. Daj si rukavicky. A mne pomaha na premastenie krem amia alebo vazelina.

eeffka
17. okt 2023

Uprimnw obliekaam sa podla teploty, nie datumu. Absolutne by som neriesila a daka si rukavice

liusa82
17. okt 2023

ja som podobne zimomravá.Síce nemám flaky a vysušené miesta, ale od zimy mám ruky červené až fialové🙂 a rukavičky pomáhajú aj mne.Teraz na jeseň ešte také tenšie nosím

minenkak
17. okt 2023
makakova
autor
17. okt 2023

Ďakujem za rady a odpovede, kúpim si teda nejaké lacné tenké a odtrihnem aspoň trošku z prstov 😀
lebo ja rukavice neznášam ked ich musím zakaždým dat dole ked potrebujem tuknut do mobilu alebo čokoľvek 😀hlavne nech mam chránené tie kritické miesta na ruke... budem vyzerať ako zlodej ale nevadí, skúsim , díky 🙂

makakova
autor
17. okt 2023

@lubkovaandrejka vazelinu mam doma..kremy ma stipu veľmi, akýkoľvek.. skúsim ju

minenkak
17. okt 2023

@makakova kúp si kožené,moje dieťa má s tým tiež problém a kožené najviac vyhovujú

lenkaerika
17. okt 2023

Ja neznesiem žiadne krémy na rukách (hneď sa vyhádžem), jedine Konopný krém od Cutis Help
. Pomáha mi aj v zime na alergiu na chlad

danka56
17. okt 2023

Viete poradiť aj niečo na tvár?
To je hrozné, už mám červené flaky..

minenkak
17. okt 2023

@danka56 môjmu decku pomohol ten olej čo som pridala fotku