Ako sa zbaviť monokla?

26. dec 2020

Pekný večer ženy.
Hrala som sa s dcérou, šalili sme sa a pri tom mi kopla do oka, spravil sa mi monokel, alebo modrina okolo celého oka, bolo to už 2 dní dozadu, dávala som si studený obklad, ale vyzerá to strašne.
Chcem sa spýtať, či nemáte skúsenosti, za ako dlho mi to zmizne, alebo aspoň vybledne, momentálne je to tmavé čierno-fialové, čo by som si na to mohla dať, prípadne ako dlho sa taká vec hojí, nikdy som nič podobné nemala, teraz som aj tak doma, ale po novom roku idem do práce a takto ísť panebože 🤦 preto sa má zaujíma, že za aký čas to môže zmiznúť..ako si môžem pomôcť..
Vďaka za každú radu.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzikak
26. dec 2020

no modrina niekedy mizne aj tyzden.....okolo oka je to dost blbe lebo to nemozes riadne natierat. Bud skus opatrne heparin gel alebo traumeel gel - je to bylinkove a u nas zabera

ninusa221
26. dec 2020

Počula som že ľad prikladať🤷🏽‍♀️

kiki9871
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kikuska624
26. dec 2020

Deťom natieram modriny sudocremom, tak ak máte po ruke tak skúste.

miskajulo
26. dec 2020

Heparoid, priamo na modriny

tncka
26. dec 2020

No ja som raz mala taky paradny co osm spadla rovno na hranu stola nad obocim. Ako keby mi vsetko "stieklo"dole pod oko a vyzeralo to fakt strasne. Mne na to nejak zazracne nepomahalo nic,za 2tyzdne mi zmizlo,pomenil vsetky farby ale kym ozaj zmizol presli 2t

katzed
27. dec 2020

Na už vzniknuté modriny a opuchy doporučujú teplé obklady, skúste uvariť kamilkovy alebo repikovy čaj, namočiť tampony na odličovanie a prikladať viac krát za deň, mne pomohlo a cca do 5 dni bolo po monokli 😉

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz